Bose Acoustimass® 10 V seeria kodukino kõlarisüsteem

valge
Laos
1379.00 €
1179.00 €
Kogus:
Värv:

Acoustimass® 10 V on Bose® silmapaistev 5.1 dimensiooniline kõlarisüsteem, ruumi rikastava heli ning võimsa bassiga.

Antud kodukinosüsteem sisaldab ühte Acoustimass moodulit, nelja Direct/Reflecting® kõlarit ning ühte peakõlarit. Kodukinosüsteemi jõuline Acoustimass moodul koos kahe kõrgetasemelise draiveriga loob kõige madalamaid noote ning selgemaid tasakaalustatud efekte. Antud süsteemi on võimalik kasutada koos olemasoleva A/V vastuvõtjaga ning selle vahendusel ühendada seda mistahes seadmega. Neli väikest Direct/Reflecting® kõlarit, mille tehnoloogia võimaldab reflekteerida heli seintelt ning projekteerida see otse toa keskele luues kontserdisarnase heli ühtlaselt üle ruumi. Peakõlar loob seevastu naturaalseid dialooge ja vokaale. Kõlari kaunis disain täiustab igat ruumi ning sulandub ideaalselt ümbritsevasse keskkonda. Acoustimass® 10 V kodukinosüsteem pakub helikvaliteeti, mida eeldaksid kinos käies.

Jõuline Acoustimass® moodul lisab helile võimsust ning sügavust. Kaks kõrgetasemelist draiverit loovad kõige madalamaid noote ning selgemaid tasakaalustatud efekte.

Direct/Reflecting® teise seeria kõlarid sobivad ideaalsed igasse ruumi. Kõlarite disaini on veelgi täiendatud – need on endisest veelgi õhema profiiliga ning neid on võimalik ka seinale kinnitada. Kõlarite tehnoloogia toob teieni otsese ning peegeldatud heli, tänu millele on võimalik nautida live kontserdite sarnast ruumitäitvat naturaalset heli ühtlaselt üle ruumi.

Peakõlari kaunis disain on loodud täiustamaks teie televiisorit, luues seejuures kõige puhtamaid ning naturaalsemaid helisid.

Acoustimass kodukinotehnoloogia võimaldab Acoustimass ® mooduli paigaldada ruumis ükskõik kuhu, tuues samaaegselt teieni kõrgkvaliteetse heli neljast väikesest, kuid võimsast kõlarist.

Kinnitused ei kuulu komplekti. Acoustimass® 10 kinnitamiseks sobivad järgnevad kinnitused: WB-50, UB-20, UTS-20 ja UFS-20.

Antud toodet saadame vaid Omniva kullerteenusega.

Kokkusobivad tooted

UB-20 II seina-ja laekinnitus
35.00 €
UTS-20 II lauajalg
35.00 €
UFS-20 II põrandajalad
150.00 €
WB50 seinakinnitus
35.00 €
   ...