Bose Acoustimass® 5 V seeria kodukino kõlarisüsteem

must
Laos
609.00 €
529.00 €
Kogus:
Värv:

Acoustimass® 5 V on Bose® silmapaistev 2.1 dimensiooniline kõlarisüsteem, ruumi rikastava heli ning võimsa bassiga.

Antud kodukinosüsteem sisaldab ühte Acoustimass moodulit ja kahte Direct/Reflecting® teise põlvkonna kõlarit. Kodukinosüsteemi jõuline Acoustimass moodul loob kõige madalamaid noote ning selgemaid tasakaalustatud efekte. Antud süsteemi on võimalik kasutada koos olemasoleva A/V vastuvõtjaga ning selle vahendusel ühendada seda mistahes seadmega. Kahe väikese Direct/Reflecting® kõlari tehnoloogiline profiil võimaldab reflekteerida heli seintelt ning projekteerida see otse toa keskele. Kõlarite kaunis disain täiustab igat ruumi ning sulandub ideaalselt ümbritsevasse keskkonda. Acoustimass® 5 kodukinosüsteem pakub helikvaliteeti, mida eeldaksid kinos käies.

Jõuline Acoustimass® moodul lisab helile võimsust ning sügavust.

Direct/Reflecting® teise seeria kõlarid sobivad ideaalsed igasse ruumi. Kõlarite disaini on veelgi täiendatud – need on endisest veelgi õhema profiiliga ning neid on võimalik ka seinale kinnitada. Kõlarite tehnoloogia toob teieni otsese ning peegeldatud heli, tänu millele on võimalik nautida live kontserdite sarnast ruumitäitvat naturaalset heli ühtlaselt üle ruumi.

Acoustimass kodukinotehnoloogia võimaldab Acoustimass ® mooduli paigaldada ruumis ükskõik kuhu, tuues samaaegselt teieni kõrgkvaliteetse heli kahest väikesest, kuid võimsast kõlarist.

Kinnitused ei kuulu komplekti. Acoustimass® 5 kinnitamiseks sobivad järgnevad kinnitused: UTS-20, UFS-20 ja WB-50.

Antud toodet saadame vaid Omniva kullerteenusega.

Kokkusobivad tooted

UB-20 II seina-ja laekinnitus
35.00 €
UTS-20 II lauajalg
35.00 €
UFS-20 II põrandajalad
150.00 €
WB50 seinakinnitus
35.00 €
   ...