BLOGI - Annetame töökorras kõrvaklapid ja kaasaskantavad kõlarid Toidupangale

BLOGI

Annetame töökorras kõrvaklapid ja kaasaskantavad kõlarid Toidupangale

11.01.2023

Armas Bose klient!  Soovime teie kaasabil uut aastat väikese heateoga alustada ja pakkuda võimalust saada Bose helist osa ka neil peredel, kellel selleks muidu võimalusi ei ole. Oleme algatanud kampaania töökorras Bose toodete kogumiseks, et need kampaania lõppedes Toidupanga kaudu abivajavatele peredele annetada. Igale annetajale tänutäheks 35%-line allahindluse voucher uue toote soetamiseks.

Kui sinu kodus on seisma jäänud mõni vanem toode, mida sa ise enam ei vaja või soovid selle asemele soetada uuema mudeli, siis siin on kampaania tingimused.

Kogume kokku kõik Bose kõrvaklapid ja kaasaskantavad kõlarid, mis on töökorras ja annetamiseks sobiliku välimusega. Annetatav toode peaks olema heaperemehelikult hoitud ja puhas, et uued omanikud võiksid sellest täiel määral rõõmu tunda. Omalt poolt vaatame kõik tooted üle ja vajadusel teema lisahoolduse ja puhastuse ning veendume, et annetatav ese on kindlasti töökorras.

 

Tooteid saab annetada Tallinnas Bose volitatud garantiipartneri juures, tuues need ise kohale: 

NETIABI, J.Vilmsi 47, Tallinn

Kontakt: 5850 1010, netiabi@netiabi.ee

Avatud:  E - R 9:00 - 18:00

 

Või saates tooted meile pakiautomaadi kaudu. Saatmine lepi palun eelnevalt kokku info@tedra.ee ja kanname sinu eest paki saatmiskulud.

 

Kampaania toodete kogumiseks kestab kuni 28.02.2023

 

Iga toote annetaja saab tänutäheks voucheri, mis annab uute Bose kõrvaklappide või kõlari soetamiseks 35% allahindlust toote tavahinnast meie e-poes www.tedra.ee

Kupong uue toote soetamiseks kehtib kuni 30.06.2023.

 

Kõik annetatud tooted testime ja seame töökorda ning annetame hiljemalt 30.03.2023 Toidupangale. Toidupanga kaudu jõuavad tooted just nendesse kodudesse, kus nende üle kõige rohkem rõõmu tuntakse. Võib-olla saab mõni laps sel moel just oma esimesed kõrvaklapid või kõlari, millest ta juba ammu väga unistanud on. Sinu annetus on oluline!

 

PS. Kui sul on mõni suurem toode nagu Soundbar, arvutikõlarid vms, mis samuti töökorras ja sooviksid seda samadel tingimustel uue vastu vahetada, siis võta meiega palun ühendust info@tedra.ee ja leiame kindlasti ka siin kõigile sobiva lahenduse. Iga annetatud ese on kindlasti selle uutele omanikele suureks rõõmuks.

   ...