BLOGI - Kuidas valida omale sobivaim kaasaskantav kõlar?

BLOGI

Kuidas valida omale sobivaim kaasaskantav kõlar?

07.06.2024

Suvi on pidude aeg ja iga peo lahutamatu osa on ka hea muusika. Õige kõlari valimine võib vahel olla keeruline. Soovitame valikul lähtuda ennekõike oma elustiilist ja sellest, kus kõlarit kõige rohkem kasutatakse. Toome välja Bose kõlarite parimad omadused ja aitame sul valida just sulle sobivaima mudeli.

Flex on meie klientide vaieldamatu lemmik. See kõlar on sulle, kes sa oled seikleja, vee- ja rannamõnude nautleja. Flex on vee- ja põrutuskindel ja paadist vette kukkudes ei upu see kunagi ära! Ideaalne valik aktiivsele ja seiklushimulisele inimesele. Flexi värvikirev valik teen selle ka kõigile noortele ihaldusväärseks.

 

Max – Bose kõige uuem kõlar, millel on STEREO heli!  Pidudeks loodud, iga ilmaga ja igal pool. Premium klassi heli, võimas ja ilmastikukindel! Haara sangast ja võta kõlar kõikjale kaasa, sest vee- ja põrutuskindlus lubab pidu pidada ka rannal või

 

Revolve on väike klassikaline kõlar. Võta kaasa suvekoju, maale vanaema juurde või kodusele terrassile. 360° kraadi heli täidab sinu pere üritused alati mõnuse suvise muusikaga.

 

Revolve Plus on võimsam klassik, mis paneb ka suurema seltskonna peod muusikast helisema. Veelgi võimsam 360° heli. Vali luksuslik hõbe või klassikaline must. Klassikaline disain on iga peolaua ehteks.

 

Portable Home Speaker kõlar on nutikas kodukõlar. Nõudlikumale kliendile, kes soovib oma kõlarit kasutada ennekõike koduses keskkonnas. Ühenda oma kõlar kodusesse Wifi võrku või kasuta aiapeol Bluetoothi abil. Aku annab võimaluse kõlarit ka kõikjale kaasa võtta.

 

S1 PRO+ on suuremate pidude lahutamatu osa. Väga võimas kõlar, mida tänu akule saab ka kõikjale kaasa võtta. Ühenda oma kõlari külge mistahes instrument või mikrofon ja nii saab peetud ka küla Jaanituli või pulmapidu.

   ...