QuietComfort® 20 mürasummutavad kõrvaklapid, Apple®

must
Laos
249.95 €
179.95 €
Kogus:
Värv:

 

Bose kõrvasisesed klapid pakuvad enneolematut kombinatsiooni mürasummutamisest, parimast helikvaliteedist ja kasutusmugavusest. Mürasummutav tehnoloogia annab Teile võimaluse nautida ühtlast varjundirikast heli just siis kui Te seda kõige enam soovite. Toote taaslaetav liitium-ioon aku laeb end USB laadija vahendusel täis kõigest 2 tunni jooksul ning aku tööaeg on ligi 16 tundi. Tootega tulevad kaasa ka kolmes suuruses kõrvasisesed otsikud - suurustes S, M, L. Antud kõrvaklapid on disainitud spetsiaalselt Apple'i toodete jaoks.

Suurepärane heli tänu erilisele Bose tehnoloogiale

Täiustatud mürasummutav tehnoloogia mis lülitab ümbritseva maailma välja, et saaksid keskenduda oma muusikale

Hämmastav mugavus tänu erilistele StayHear®+ kõrvasisestele otsikutele

Unusta end muusikasse
QC20 kõrvaklapid võimaldavad nautida rikkaliku detailset heli kõikjal, kus Te viibite. Tänu erilistele StayHear+ kõrvasisestele otsikutele ja Bose mürasummutavale tehnoloogiale summutatakse ka kõige valjem müra. Nüüd saate nautida muusikat just siis kui Te seda kõige enam soovite. Vajadusel on võimalik kõrvaklappidel mürasummutamine välja lülitada.

Kaasahaarav heli
Bose täiustatud Active EQ ja TriPort® tehnoloogia annab helile sügavuse ja tasakaalu, mida ei oskaks oodata kõrvasisestest kõrvaklappidest.

Mitmekülgne juhtmoodul
Kõrvaklappide juhtmoodulil olevate nuppudega saate lülitada hõlpsalt kõrvaklappe nii sisse kui välja, reguleerida helitugevust kui ka kontrollida erinevaid seadmeid. Näiteks iPhone’i kasutades saate peatada/taasesitada ning vahetada laule või videoid. Lisaks võimaldab vastu võtta ning lõpetada kõnesid.

Mikrofon
Juhtmooduli sisseehitatud mikrofon võimaldab nii kõnesid vastu võtta kui ka erinevaid häälkäsklusrakendusi kasutada, näiteks Siri/Google Search/Skype/Viber.

Taaslaetav aku
Juht mooduli aku laadimine võtab aega vaid 2 tund ning võimaldab kuulata kuni 16 tundi müravaba muusikat. Kui aku ka tühjaks saab, saate muusikat ikkagi rahus edasi kuulata.

Mugavus ja vastupidavus
Bose® on teinud suuri täiustusi disaini, konstruksiooni ning materjalide osas, veendumaks, et Bose® kõrvaklappide kõrge kvaliteet oleks püsiv ning heli ainulaadne. Kõrvaklappe väga kerge kokku panna ning mugav kõikjal kaasas kanda. Lisaks hoiab kõrvaklappidega kaasasolev tasku neid turvaliselt kindlas kohas.

Lisavarustusena on saadaval lennuki adapter.
 

Kokkusobivad tooted

Lennuki adapter
4.95 €