Bose Sport Earbuds

Bose Sport Earbuds

balti sinine
Laos
805746-0020
199.95 €
139.00 €
Kogus:
Värv:

Loodud toetama sinu treeningut.

Bose uusimad täiesti juhtmevabad kõrvaklapid on disainitud sportlikule inimesele.

Patenteeritud tehnoloogia edastab teile alati tõetruu heli ja säilitab selle tasakaalu igal helitugevusel. Aktiivne EQ muudab automaatselt heli kõrgeid ja madalaid tasemeid nii, et muusika, videod ja kõned on alati tasakaalus.

Bose uued Sport Earbuds kõrvaklapid panevad teie muusika kõlama nii, nagu oleks esineja teie kõrval, innustades lisama jooksutreeningule veel üks kilomeeter või lihtsa kergusega lisaharjutust sooritama.  

 

 

   selge ja tõetruu heli            lihtne kasutada

   mugavus                               täiesti juhtmevaba

  higi- ja ilmastikukindel        aku kestvus kuni 5 tundi

  selge kõne                             Bose Music app

 

Sina liigud. Aga nemad on kindlalt paigal.

Klappide elegantne võimaldab neil asetseda võimalikult kõrva lähedal ja on ideaalse sobituvusega.

Täiesti uued StayHear Maxi silikoonotsikud loovad teie kõrvakanali ja klappide vahel tiheda sideme ning blokeerivad seetõttu ümbritseva müra, et saaksite veel enam oma treeningule keskenduda Valides oma kõrvale sobiva suurusega silikoonotsiku, püsivad klapid kindlalt kõrvas ja ei kuku välja ka kõige aktiivsema treeningu ajal. Komplektis on 3 erinevas suuruses kõrvasisest otsikut, mille hulgast igaüks just omale sobiva leiab. Kõrva puudutav pind on pehmest silikoonist ja sobitud teie kõrva kuju järgi.

 

Loodud kestma.

Higi- ja ilmastikukindluse kaitseks on Bose uued spordiklapid läbinud põhjaliku testimise, mis tagab kõrvaklappide kestvuse. IPX4 rating tagab aga klappides asetseva elektroonika kaitse vee ja higi eest, et saaksite treenida iga ilmaga.

 

Selged kõned.

Liikude edasi ja saate samal ajal ka telefoniga rääkida. Kõnele vastamiseks piisab vaid parema klapi topeltpuutusest. Teile sissetulevat kõne kuulete selgelt mõlemast kõrvast. Sisseehitatud mikrofon eraldab aga teie hääle ümbritsevast mürast ja ka helistaja kuuleb teid alati selgelt.

 

Täiesti juhtmevaba.

Juhtmed ei sega enam sinu treeningut.

Bose uued spordikõrvaklapid annavad sulle täieliku liikumisvabaduse. Kuni 9 m raadiuses kuulate ideaalset heli.

 

Aku kestab kuni 5 tundi.

Need klapid ei lahku treeningult enne sind. Laetud aku kestab kuni 5 tundi. Laetud karp tagab aga akule veel täiendavalt 2x5 tundi ja nii saate kokku ilma laadimata kasutada oma klappe kuni 15 tundi. Kui aku saab aga tühjaks liikumise ajal, siis 15-minutiline kiirlaadimine annab sinu klappidele 2 tundi täiendavat kestvust.

 

Bose Music app.

Seades, värskendused ja palju muud. Laadiga klappide kasutamiseks kindlasti omal alla ka tasuta Bose Music rakendus. Seal saate oma kõrvaklappidele nime pana, määrata omale meelepärased seades, kontrollida aku kestvust, hallata Bluetooth ühendusi ja palju muud. Samuti tagab see teie klappidele alati uusima tarkvara. Rakendus on tasuta saadaval nii App Store's kui Google Play's

Bose Music app logo

 

Komplekti kuulub:

2 Bose Sport Earbuds’i (koos M suuruses silikoonotsikutega)

Laadimiskarp

S ja L suuruses silikoonotsikud

USB-C (A to C) laadimiskaabel

 

 

 

   ...