Bose SoundLink® around-ear II juhtmevabad kõrvaklapid

Bose SoundLink® around-ear II juhtmevabad kõrvaklapid

must
Laos
valge
Tellimisel
229.95 €
Kogus:
Värv:

Nüüdsest on võimalik nautida Bose® kvaliteetset heli ka juhtmevabalt. Soundlink AEII kõrvaklapid võimaldavad kuulata ühtlast ja varjundirikast heli - nii madalaid, kõrgeid kui ka teravaid noote. Sobivad kasutamiseks kõikjal ning sobituvad pea iga seadmega.

Sügav heli juhtmeta kõrvaklappidest

Pehmed ümberkõrva klapid , mugavaks olemiseks

Ühenda korraga kaks Bluetooth® seadet ning navigeeri mugavalt ja lihtsalt erinevate seadmete vahel

Laetav aku võib mängida kuni 15 tundi järjest.

Selgem heli mõlemale kõnelejale.

Kergemad ja mugavad, kui teised omasugused kõrvaklapid.

Bose® SoundLink® AE2 II kõrvaklappidel on innovaatililised kõlarid - see tehnoloogia paneb unustama ümbritseva ning viib sind varjundirikkasse helidemaailma. Need mugavad kõrvaklapid võimaldavad nautida muusikat ilma, et neid peas tunda oleks. Uudne, kvaliteetne ning vastupidav, kergesti kokkuvolditav disain koos spetsiaalse taskuga – kõik see muudab kõrvaklappide transpordi ja hoiustamise lihtsamaks, kui kunagi varem.

Parem heli ja mugavus

Nagu teisteski Bose® kõrvaklappides, on ka neis kõrvaklappides kasutatud Bose® poolt väljatöötatud TriPort® tehnoloogiat, mis võimaldab nautida rikkalikku heli, muutes muusika kuulamise tõeliseks naudinguks. Uued täiustatud klapid on mugavad ning kohanduvad iga peakujuga. Kõrvaklappidesse on sisse ehitatud ka ekvalaiser, mis parandab helikvaliteeti veelgi.

Juhtmetest vabaks
Traditsioonilised kõrvaklapid aheldavad kasutaja seadme külge, kuid Bluetooth® revolutsioon võimaldab kõrvaklappe kasutada 9m kasutusulatuses - võite vabalt ringi liikuda seadet kaasa võtmata. Taaslaetav liitium-ioon patarei võimaldab kuulata üle 15 tunni muusikat ning akukestus on ootel olles üle 200 tunni. Lisaks, seadet on tootega kaasa tuleva USB juhtme abil kerge laadida.

Lihtne kasutada
Kõrvaklappide Bluetooth® mooduliga saate juhtmevabalt ühilduda oma iPad’i, nutitelefon’i või mõne muu Bluetooth® seadmega. Lihtsalt vajutage ja hoidke all kõrvaklappidel olevaid multifunktsionaalseid - ja helinuppe ning seejärel ühendage kõrvaklapid oma lemmikseadmega, valides seadme Bluetooth® levialas olevast nimistust oma kõrvaklapid. Kõrvaklappe on samaaegselt võimalik ühendada kahe erineva seadmega. Näiteks võite vaadata videot iPad’ist, olles samal ajal ühendatud oma nutitelefoniga. Kui teile tuleb sisse kõne, peatab süsteem video ning jätkab automaatselt, kui kõne on lõppenud.

Mitmekülgne juhtmoodul
Kõrvaklappide küljel olevate nuppude abil saate kõrvaklappe hõlpsasti sisse ja välja lülitada, reguleerida helitugevust ning kontrollida ühendatud seadmeid. Lisaks saate nii vastu võtta kõnesid ning vahetada kuuldavat heli erinevate seadmete vahel. LED ja audio indikaatorid juhtmoodulil annavad informatsiooni aku staatuse ning Bluetooth ühenduste osas.

Mikrofon
Juhtmoodulisse sisseehitatud mikrofon võimaldab kõnesid vastu võtta.

Mugavus ja vastupidavus
Bose® on täiustanud toote kontstruksiooni ka materjalide osas, veendumaks, et Bose® kõrvaklappide kõrge kvaliteet oleks püsiv. Klapid on kergesti kokkuvolditavad ning spetsiaalne tasku muudab kõrvaklappide transpordi ja hoiustamise väga lihtsaks. Kõrvaklappe on võimalik tasapinnaliseks voltida, muutes toote kompaktseks ning selle kaasaskandmise mugavaks.

Toote paremaks kasutamiseks on vaja laadida alla Bose® Connect App, mis lihtsustab seadmete ühendamist ning mitme seadme vahelduvat kasutamist. 

Kokkusobivad tooted

Kõrvaklappide audiokaabel
6.95 €
   ...