Bose Soundbar 700+bassimoodul 700, valge

valge
Laos
1699.90 €
Kogus:
Värv:

Soundbar 700 on loodud maalilma parimaks soundbariks!

 

Kui sa ei taha lihtsalt kuulata oma filme, muusikat ja telerit. Kui sa tahad tunda T-Rexi muljumisjälgi ekraanil, tõeliste loodusjõudude müra, tunda vahetust spordivõistluse elamust või nautida oma lemmikmuusikat nii, et tekin tunne, nagu mängiks muusika sinu elutoas. Sellepärast otsustaski Bose luua maailma parima soundbari, et tuua kodune meelelehutus ka kõige nõuliku kliendi koju. Soundbar 700 on tasakaalustatud kombinatsioon keerukast disainist ja erakordsest helist. See õhuke soundbar on täis parimat tehnoloogiat, mis toob sinu koju kogu meelelahutuse täiusliku võimsuse.

 

Oled väsinud paljudest kaugjuhtimispultidest, mis tihti on ka keerukad kasutada? Nüüd on Bose loonud  kaugjuhtimispuldi, mida soovite tegelikult kasutada. Bose uus universaalne kaugjuhtimispult tuleb kaasa teie Soundbar 700 ostuga ja võimaldab teil hallata kogu meelelahutust ühe nupuvajutusega. See sisaldab kuut eelseadistust ja puldil süttivad ainult sellel hetkel vajalikud nupud, mis muudab oma lemmikute leidmise veelgi lihtsamaks.

 

Kui te kuulate muusikat Bose Soundbarist 700-st, kuulete täiuslikku heli. Kuid lisage oma soundbarile juhtmevaba bassimoodul 700 ja te lihtsalt ei kuule bassi, vaid ka tunnete seda!

Juhtmevaba bassi moodul 700 on loodud spetsiaalselt Bose Soundbar 700-le. Tegemist on parima Acoustimass® mooduliga, mida Bose on kunagi loonud. See ühendub juhtmevabalt Teie soundbar kõlariga ning pakub veelgi täiuslikumat kodukino elamust. Juhtmevaba mooduli saab paigutada soundbar kõlarist kuni 9 meetri kaugusele.

 

See bassimoodul vastab kõige kõrgematele standarditele ka disaini osas. Pealispinnad on kaetud kõrgkvaliteetse klaasiga, mis muudab toote stiilseks ning pilkupüüdvaks. Koos Soundbariga moodustab see täiusliku komplekti. Tänu hinnalisele välimusele on tooted 2017.aastal pärjatud tuntud Red Dot disainiauhinnaga. Suurepärane disain aitab sobitada tooteid ka kõige nõudlikuma kliendi koju.

 

PILKUPÜÜDEV DISAIN

ERAKORDNE HELI

WI-FI® JA BLUETOOTH® ÜHENDUS

UNIVERSAALNE PULT

ADAPTIQ AUDIO KALIBREERIMINE

BOSE MUSIC APP

HDMI ™ ARC ÜHENDUS

LISAVARUSTUSENA SAADAVAL SURROUND-KÕLARID ja SOUNDBARI SEINAKINNITUS.

 

 

Saadame tooteid vaid Omniva kullerteenusega.

Kokkusobivad tooted

Bose surround kõlarid 700
549.95 €
Bose surround kõlarid
349.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...