Bose Soundbar 700+bassimoodul 700+surround 700 kõlarid

must
Tellimisel
valge
Laos
2249.85 €
1999.00 €
Kogus:
Värv:

Kui te kuulate muusikat Bose Soundbarist 700-st, kuulete täiuslikku heli. Soundbar 700 on loodud maalilma parimaks soundbariks!

Lisades sellele veel Juhtmevaba bassimooduli 700 ja Surround 700 kõlarid ning saate omale täiusliku kodukino komplekti.

 

 

 

 

Kui sa ei taha lihtsalt kuulata oma filme, muusikat ja telerit! Kui sa tahad tunda T-Rexi muljumisjälgi ekraanil, tõeliste loodusjõudude müra, tunda vahetut spordivõistluse elamust või nautida oma lemmikmuusikat nii, et tekib tunne, nagu mängiks muusika sinu elutoas. Sellepärast otsustaski Bose luua maailma parima soundbari, et tuua kodune meelelehutus ka kõige nõudlikuma kliendi koju. Soundbar 700 on tasakaalustatud kombinatsioon keerukast disainist ja erakordsest helist. See õhuke soundbar on täis parimat tehnoloogiat, mis toob sinu koju kogu meelelahutuse täiusliku võimsuse.

 

Kuid lisage oma soundbarile juhtmevaba bassimoodul 700 ja te lihtsalt ei kuule bassi, vaid ka tunnete seda!

Juhtmevaba bassi moodul 700 on loodud spetsiaalselt Bose Soundbar 700-le. Tegemist on parima Acoustimass® mooduliga, mida Bose on kunagi loonud. See ühendub juhtmevabalt Teie soundbar kõlariga ning pakub veelgi täiuslikumat kodukino elamust. Juhtmevaba mooduli saab paigutada soundbar kõlarist kuni 9 meetri kaugusele.

See bassimoodul vastab kõige kõrgematele standarditele ka disaini osas. Pealispinnad on kaetud kõrgkvaliteetse klaasiga, mis muudab toote stiilseks ning pilkupüüdvaks. Koos Soundbariga moodustab see täiusliku komplekti. Tänu hinnalisele välimusele on tooted 2017.aastal pärjatud tuntud Red Dot disainiauhinnaga. Suurepärane disain aitab sobitada tooteid ka kõige nõudlikuma kliendi koju.

 

Lõpliku täiuse annab teie kodusele meelelahutussüsteemile aga Surround tagakõlarite lisamine. Bose parimad Surround tagakõlarid loovad võimaluse nautida kodus täiuslikku kinoheli. Te mitte ainult ei kuule, vaid ka kogete heli iga detaili. T-Rexi sammud, äike, autoralli- saate kogeda kõike seda otse kui ise sündmuste keskel olles. Bose uusimad Surround kõlarid on imetillukesed, kuid suudavad pakkuda parimat võimalikku ruumilist heli. Viimistletud disain võimaldab paigutada kõlarid mistahes ruumi ja lisaks suurepärasele helile täistavad kõlarid ka teie interjööri.

 

Oled väsinud paljudest kaugjuhtimispultidest, mis tihti on ka keerukad kasutada? Nüüd on Bose loonud  kaugjuhtimispuldi, mida soovite tegelikult kasutada. Bose uus universaalne kaugjuhtimispult tuleb kaasa teie Soundbar 700 ostuga ja võimaldab teil hallata kogu meelelahutust ühe nupuvajutusega. See sisaldab kuut eelseadistust ja puldil süttivad ainult sellel hetkel vajalikud nupud, mis muudab oma lemmikute leidmise veelgi lihtsamaks.

 

PILKUPÜÜDEV DISAIN

ERAKORDNE HELI

WI-FI® JA BLUETOOTH® ÜHENDUS

UNIVERSAALNE PULT

ADAPTIQ AUDIO KALIBREERIMINE

BOSE MUSIC APP

HDMI ™ ARC ÜHENDUS

LISAVARUSTUSENA SAADAVAL SOUNDBARI SEINAKINNITUS ja ERINEVAD KINNITUSED SURROUND KÕLARITELE.

 

Soundbari mõõdud on 97.8 cm x 5.72 cm x 10.8 cm, kaal 4.76 kg

Bassimooduli mõõdud 29.5 cm x 29.5 cm x 32.5 cm, kaal 13.6 kg

 

Saadame tooteid vaid Omniva kullerteenusega.

Kokkusobivad tooted

OmniJewel™ seinakinnitused
50.00 €
OmniJewel™ laekinnitused
80.00 €
OmniJewel™ põrandajalad
200.00 €
OmniJewel™ lauajalad
80.00 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...