Soundtouch® 300 Soundbar

must
Laos
799.95 €
699.95 €
Kogus:
Värv:

UUS!  Paljud inimesed näevad soundbar kõlarites ruumisäästlikku kodukino lahendust, kuid Bose eesmärgiks oli luua midagi enamat, kui tavapärane kõlar.

SoundTouch 300 Soundbar kõlar pakub rikkalikku, nüansirikast heli ning parimat bassi, kui ükski teine samas suuruses soundbar. Iga kuupsentimeeter selles seadmes on täis tehnoloogiaid, mis toovad esile parima heli kõiges, mida kuulate või vaatate. 

 

 

Soundbar

SoundTouch® 300 Soundbar kõlari puhul oli eesmärk luua ainulaadsem toode, kui ükski teine varasem soundbar kõlar, mis samal ajal ei oleks ka lihtsalt kodukinosüsteem.

Kohandatud draiverid, patenteeritud QuietPort® ja PhaseGuide® tehnoloogia ümbritsevad Teid heliga suundadest, kus pole isegi kõlareid. Tänu kõigele sellele muudab Bose Soundbar iga kontserdi kuulamise, filmi- või spordiülekande vaatmise tõeliseks naudinguks. 

Soundbaril on Wifi® ja Bluetooth® ühendused, mis teevad selle kasutamise eriti lihtsaks.

 

Kui te kuulate muusikat SoundTouch 300 Soundbarist, kuulete täiuslikku heli. Kuid see toode on võimeline pakkuma veelgi enamat. Lisage Soundbarile Bose Acoustimass 500 või 700 juhtmevaba bassi moodul ja te lihtsalt ei kuule bassi, vaid ka tunnete seda!

Tahate veel enamat? Teil on võimalus lisada soundbarile ka Bose surround juhtmevabade kõlaritega.

 

SoundTouch® 300 Soundbar vastab kõige kõrgematele standarditele nii heli kui disaini osas. Soundbari ja bassimooduli pealispinnad on kaetud kõrgkvaliteetse klaasiga, mis muudavad tooted stiilseks ning pilkupüüdvaks. Tänu hinnalisele välimusele on tooted 2017.aastal pärjatud tuntud Red Dot disainiauhinnaga. Suurepärane disain aitab sobitada tooteid ka kõige nõudlikuma kliendi koju 

 

SoundTouch® rakendus

Bose SoundTouch® tasuta rakendus aitab teil paremini kontrollida oma SoundTouch® 300 soundbar kõlarit, kasutades selleks teie nutitelefoni või tahvelarvutit. Antud rakenduse abil saate valida muusikat ning kontrollida heliseadistusi, samuti luua kiirvalikud oma lemmikmuusika juurde. Sirvige populaarseid muusikateenuseid nagu Spotify® ja Deezer, kuulake internetiraadiot või oma playlisti.

  

 

SoundTouch® kõlareid toodetakse kavatsusega, et nad saaksid kasvada koos oma kasutajatega. Kui teil on üks kõlar, saate alati teise juurde lisada. Igas toas võib olla oma kõlar, luues nii oma koju multiroom süsteemi , mis võimaldab kogu kodu heli ühtselt läbi appi kontrollida. 

 

Antud toodet saadame vaid Omniva kullerteenusega.

 

 

SoundTouch 300 soundbar mõõdud: 10.8 cm x 97.8 cm x 5.7 cm

Kaal: 4.7 kg

 

Komplektis:

SoundTouch 300 Soundbar kõlar

Universaalne pult

2 AAA patareid

ADAPTiQ kõrvaklapid toote seadistamiseks.

Vooluadapter

HDMI kaable

Optiline kaabel

 

 

 

Kokkusobivad tooted

Bose Bassimoodul 700
799.95 €
Bose Bassimoodul 500
449.95 €
Bose surround kõlarid
349.95 €
Bose surround kõlarid 700
549.95 €
WB300 seinakinnitus
40.00 €