UUS! Bose Smart Soundbar Ultra

UUS! Bose Smart Soundbar Ultra

must
Laos
882963-2100
valge
Laos
882963-2200
999.95 €
Kogus:
Värv:

Tere tulemast, uus Dolby Atmosega Bose Smart Soundbar 900!

Nüüd on ühes soundbar’is Dolby ja Bose eksklusiivsed tehnoloogiad, mis toovad elust suurema heli sinuni kõikjalt. Vasakult. Paremalt. Isegi ülevalt. Et tunneksid ka kodus tõelist kinolaadset elamust.

 

Sound icon  Kinolaadne helielamus                   

Wi-Fi icon  Ühildub Bose Smart Home kõlaritega 

Dolby Atmos icon   Dolby Atmos® tugi                              

App icon  Juhtimine Bose Music App kaudu

Connectivity icon   HDMI® eARC ja optiline ühendus       

Speaker icon   Bassi- ja surround kõlarite lisamise võimalus

 

 

Esmaklassiline tehnoloogia kaunis kestas.

Vaatamata vapustavale välimusele on selle esmaklassilise Dolby Atmosega soundbari see olev tehnoloogia tõeliselt hämmastav. Üheksa kõlarit on väga täpselt korpuses paigutatud, sealhulgas kaks ülespoole suunatud. Tänu patenteeritud PhaseGuide tehnoloogiale suudab Soundbar 900 edastada mitmesuunalist heli teie ruumi eri piirkondadesse. See loob tunde, et heli tuleb kohtadest, kus kõlareid füüsiliselt ei olegi.

 

Dolby Atmos icon

SUPPORTS DOLBY ATMOS®

 

Kino heli. Kodus.

Mis on Dolby Atmos® täpsemalt? See on tehnoloogia, mis võimaldab esinejatel ja sisuloojatel paigutada iga hääle, instrumendi või heli oma kohale, luues nii enneolematu ruumikogemuse reaalsete üldefektidega. Olete selle kõige keskel oma elutoas ja naudite koduse meelelahtuse tipphetki.

Kui Dolby Atmose sisu puudub, võtab Bose TrueSpace tehnoloogia vertikaalse kogemuse üle,  signaale segades ja laekõlareid lisamata, luues sama kaasahaarava helielamuse.

 

Rohkem muusikat. Rohkemates tubades.

WiFi, Bluetooth, Apple AirPlay2 ja Spotify Connect annavad võimaluse kuulata juhtmevabalt kõiki oma lemmikanaleid. Kui see on teie mobiilses seadmes olemas, saate seda ka Soundbar 900 kaudu kuulata. Veelgi enam, teie nutikat soundbari saab ühendada ka mistahes teise Bose Smart Home seeria tootega, luues nii sujuva helikogemuse kogu teie kodus.

 

SimpleSync ™

Valitud Bose kõlarite- ja kõrvaklappidega ühenduse loomise muudab lihtsamaks ja sujuvamaks Bose SimpleSync™ tehnoloogia. Täpsemalt saab lugeda siit.

 

Soovite oma helielamust veelgi kõrgemale tasemele viia?

Te ei usu, mida Soundbar 900 üksi suudab. Kui olete aga valmis veelgi enamaks, saate liita on Soundbariga Bose bassimooduli või surround kõlarid.

 

Kontrolli ja juhi oma kõlarit Bose Music Appi kaudu.

Bose Music app logo

Toode kuulub Bose Smart Home toodete perekonda, kuhu kuuluvad Bose Soundbarid, Home Speaker 500 ja Portable Home Speaker kõlarid

Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi Bose Music App rakenduse ning liita need kõik ühtseks multiroom süsteemiks, mis katab kogu teie kodu.

 

 

 

Kokkusobivad tooted

Bose Bassimoodul 700
899.95 €
Bose Bassimoodul 500
499.95 €
Bose surround kõlarid 700
529.00 €
599.95 €
Bose surround kõlarid
259.95 €
399.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...