Bose SoundTouch® 10 Wi-Fi® muusikasüsteem

must
Laos
199.95 €
159.95 €
Kogus:
Värv:

SoundTouch® 10 Wi-Fi muusikasüsteem peidab endas innovatiivset SoundTouch™ tehnoloogiat, tänu millele on võimalik striimida muusikat otse internetist, kuulata laule oma lemmikseadmest, Spotifyst/Deezerist või internetiraadiost. Vajalik vaid koduse Wi-Fi võrgu olemasolu ning tasuta SoundTouch™ app'i  allalaadimine. SoundTouch® 10 muusikasüsteem on lihtsaim viis kuulata oma lemmikmuusikat kõikjal majas. Suurepärane helikvaliteet väikesest ja kompaktsest seadmest.

   

 

Tasuta SoundTouch® app muudab uue muusika avastamise ning olemasolevas muusikas orienteerumise väga lihtsaks.

Võimalik striimida muusikat lihtsa nupulevajutusega. 

Vajalik vaid koduse Wi-Fi võrgu olemasolu. 

Võimalik ühendada seadmeid läbi Bluetooth'i. 

Võimalik hinnata muusikat. 

Nautige teenuseid nagu Deezer, Spotify, Pandora etc Wi-Fi vahendusel. 

Väga hea heli väikeselt, kuid kompaktselt süsteemilt.

4 LED lampi , kuvavad seadme ühenduvusteabe.

Antud toode töötab vaid vooluvõrgus olles.

Tänu SoundTouch tehnoloogiale ning juhtmevabale internetile on võimalik striimida muusikat otse internetist, kuulata laule oma lemmikseadmest või internetiraadiost. Lisaks saab salvestada kuni 6 lemmikkanalit, mida saab lihtsa nupulevajutusega taas kuulata.

Seadme kasutamise teeb mugavamaks sellega kaasas olev pult, mis võimaldab vahetada lugusid ning muuta helitugevust. Kasutades mitut SoundTouch™ muusikasüsteemi korraga, on muusikat võimalik kuulata kõikjal ilma muusikasüsteemi kaasa võtmata. Seadme kasutamise teeb mugavamaks sellega kaasa tulev pult, mis võimaldab vahetada lugusid ning muuta helitugevust. Kasutades mitut SoundTouch™ muusikasüsteemi korraga, on muusikat võimalik kuulata kõikjal ilma muusikasüsteemi kaasa võtmata. Lisaks, saab mitut SoundTouch muusikasüsteemi ühendada ühtseks multiroom süsteemiks, mis võimaldab neid koos või eraldi kuulata.
Seadme juhtmevaba funktsiooni puudumisel on võimalik seade ühendada AUX juhtmega.
Wi-Fi võrgu puudumisel on võimalik seade ühendada kodusesse võrku interneti kaabliga.

   ...