Bose SoundTouch® 20 III Wi-Fi® muusikasüsteem

must
Laos
valge
Laos
399.95 €
Kogus:
Värv:

SoundTouch® 20 III Wi-Fi muusikasüsteem on Bose® uusim muusikasüsteem, mis peidab endas innovatiivset SoundTouch™ tehnoloogiat, tänu millele on võimalik striimida muusikat otse internetist, kuulata laule oma lemmikseadmest, Spotifyst/Deezerist või internetiraadiost. Vajalik vaid koduse Wi-Fi võrgu olemasolu ning tasuta app'i SoundTouch™ allalaadimine. SoundTouch™ muusikasüsteem toob kuulajani uskumatu helikvaliteedi kõikjal majas. Sobib kasutamiseks keskmise suurusega ruumis.

  

 

Tasuta SoundTouch™ app muudab su telefoni puldiks.

Vajalik vaid koduse Wi-Fi võrgu olemasolu.

Suurepärane varjundirikas heli väikselt, kuid kompaktselt süsteemilt.

Võimalik striimida muusikat lihtsa nupulevajutusega.

Kerge kasutada

Võimalik ühendada seadmeid läbi Bluetooth'i

Võimalik hinnata muusikat

OLED ekraan, mis kuvab laulu nime, esitajat ning raadiojaama.

Antud toode töötab vaid vooluvõrgus olles.

Tänu SoundTouch tehnoloogiale ning juhtmevabale internetile on võimalik striimida muusikat otse internetist, kuulata laule oma lemmikseadmest või internetiraadiost. Lisaks saab salvestada kuni 6 lemmikkanalit, mida saab lihtsa nupulevajutusega taas kuulata.

Seadme kasutamise teeb mugavamaks sellega kaasas olev pult, mis võimaldab vahetada lugusid ning muuta helitugevust. Kasutades mitut SoundTouch™ muusikasüsteemi korraga, on muusikat võimalik kuulata kõikjal ilma muusikasüsteemi kaasa võtmata. Lisaks, saab mitut SoundTouch muusikasüsteemi ühendada ühtseks multiroom süsteemiks, mis võimaldab neid koos või eraldi kuulata.
Seadme juhtmevaba funktsiooni puudumisel on võimalik seade ühendada AUX juhtmega.
Wi-Fi võrgu puudumisel on võimalik seade ühendada kodusesse võrku interneti kaabliga.

   ...