Bose SoundTouch® 30 III Wi-Fi® muusikasüsteem

valge
Laos
599.95 €
499.00 €
Kogus:
Värv:

SoundTouch® 30 III Wi-Fi muusikasüsteem on Bose® uut tüüpi muusikasüsteem, mis peidab endas innovatiivset SoundTouch™ tehnoloogiat, tänu millele on võimalik striimida muusikat otse internetist, kuulata laule oma lemmikseadmest, Spotifyst/Deezerist või internetiraadiost. Vajalik vaid koduse Wi-Fi võrgu olemasolu ning tasuta app'i SoundTouch® allalaadimine. SoundTouch® muusikasüsteem toob kuulajani uskumatu helikvaliteedi kõikjal majas. Kaks täpselt positsioneeritud draiverit toovad teieni teravad kuulmiselamused, muutes toote sobivaks ka suuremates ruumides kasutamiseks.

   

 

 

Tasuta SoundTouch® app muudab lihtsaks uue muusika avastamise ning olemasolevas muusikas orienteerumise.

Vajalik vaid koduse Wi-Fi võrgu olemasolu , mille vahendusel on võimalik seade ühendada juhtmevabalt.

Kõrgkvaliteetne heli kompaktsest süsteemist.

Võimalik ühendada seadmeid läbi Bluetooth'i

Võimalik striimida muusikat lihtsa nupulevajutusega.

Võimalik hinnata muusikat

Nautige teenuseid nagu Deezer, Spotify, Pandora etc Wi-Fi vahendusel.

OLED ekraan kuvab muusika allika ning laulu/raadiojaama info – selle informatsiooni saamiseks ei tarvitse enam nutiseadme järele haarata.

Antud toode töötab vaid vooluvõrgus olles.

Tänu SoundTouch tehnoloogiale ning juhtmevabale internetile on võimalik striimida muusikat otse internetist, kuulata laule oma lemmikseadmest või internetiraadiost. Lisaks saab salvestada kuni 6 lemmikkanalit, mida saab lihtsa nupulevajutusega taas kuulata.

Seadme kasutamise teeb mugavamaks sellega kaasa tulev pult, mis võimaldab vahetada lugusid ning muuta helitugevust. Kasutades mitut SoundTouch™ muusikasüsteemi korraga, on muusikat võimalik kuulata kõikjal ilma muusikasüsteemi kaasa võtmata. Lisaks, saab mitut SoundTouch muusikasüsteemi ühendada ühtseks multiroom süsteemiks, mis võimaldab neid koos või eraldi kuulata.
Mängitaval seadmel juhtmevaba funktsiooni puudumisel on võimalik seade ühendada AUX juhtmega,
Wi-Fi võrgu puudumisel aga koduse võrgu internetikaabliga.

Kokkusobivad tooted

Bose Wave® soundtouch® IV muusikasüsteem
699.95 €
Bose SoundTouch® Wireless Link adapter
169.95 €
   ...