Bose SoundWear Companion kõlar

must
Laos
299.95 €
Kogus:
Värv:

UUS! Loomulikult sa soovid, et muusika saadaks sind kõikjal. Kuid sa ei soovi alati kõrvaklappidega oma kõrvu katta ja vältida ümbritsevaid helisid. Enam ei peagi seda tegema. Uus SoundWear Companion kõlar on loodud just sulle. See kaasaskantav kõlar ühendab endas kõlari ja kõrvaklappide parimad omadused.  Sa saad nautida samal ajal muusikat, kuid olla kursis ka sind ümbritsevate helidega. SoundWear Companion on mugavalt sinu õlgadel, pakkudes sulle selget ja täiuslikku helielamust. Samal ajal sind ümbritsevaid inimesi heliga mitte häirides. 

Bose legendaarne lainejuhtimistehnoloogia loob heli, mida võib usaldada.

Ka mugavuse osas ei ole tehtud järeleandmisi. Toote eriline tehnoloogia lubab seda vabalt painutada ja keerata. Valmistamisel on kasutatud eriti vastupidavaid materjale nagu terasest traat, mis omakorda on ümbritsetud meditsiinilise kvaliteediga silikooniga. See kõik annab tootele vastupidavuse ja mugavuse. Võid kanda seda kõlarit kogu päeva ja unustada, et sa seda üldse kannad.

Aku kestvus 12 tundi. 15 minutit kiirlaadimist annab 3 tundi kuulamisaega lisaks

Vibreeriv märguanne sissetuleva kõne teavitamiseks.

Higi- ja ilmastikukindel.

Häälkäsklused abistavad Bluetooth seadmetega ühendamisel.

 

 

Connect App lihtsustab seadmete ühendamist ja mitme seadme vahelduvat kasutamist ning võimaldab personaliseerida kõrvaklappide seadeid ja uuendada kõrvaklappide tarkvara. Antud tarkvara on saadaval nii Apple store’ist kui ka Google Play™ poest.  

 

 

Mõõdud: 19 cm H x 17.8 cm W x 4.4 cm D

Kaal: 266 g

 

Komplekti kuulub:

SoundWear Companion kõlar

SoundWear Companion kõlari kate, must

USB laadimiskaabel

 

Bluetooth raadius kuni 9 m.

Aku laadimise aeg kuni 3 tundi