SoundSport® Pulse juhtmevabad kõrvaklapid

punane
Laos
229.95 €
169.00 €
Kogus:
Värv:

Bose® juhtmevabad spordikõrvaklapid on disainitud spetsiaalselt sportlikule inimesele, pakkudes enneolematut kombinatsiooni suurepärasest helikvaliteedist ning kasutusmugavusest. Lisaks mõõdavad antud kõrvaklapid südamelöögisagedust. 

Trenni tegemine on väljakutse. Seetõttu on Bose® välja tulnud uute juhtmevabade spordikõrvaklappidega. Tänu kõrvaklappide Bluetooth® ning NFC tehnoloogiale ei sega kõrvaklappide juhtmed enam iial Teie treeningut. StarHear®+ Pulsi spordi kõrvasisesed otsikud püsivad peas ka kõige pingelisema treeningu käigus, pakkudes samal ajal kõrge kvaliteediga heli.

Antud kõrvaklapid võimaldavad mõõta südamelöögisagedust. Südamelöögisagedust on võimalik vaadata Bose® Connect rakendusest. Lisaks töötab pulsi tehnoloogia ka paljude teiste tuntud rakendustega (näiteks Runkeeper, MapMyRun, Endomondo, Runtastic ning paljud teised).

Kõrvaklappide aku võimaldab muusikat kuulata kuni 5 tundi järjest.

Kõrvaklappide higi- ja ilmastikukindlus on tagatud hüdrofoobse akustilise materjali poolt, mis sobib kasutamiseks nii sise-, kui ka välisruumides sportimiseks.

Bose® täiustatud EQ tehnoloogia annab helile tasakaalu igasuguse helitugevuse korral.

 

 

 

Bose® Connect App lihtsustab seadmete ühendamist ja mitme seadme vahelduvat kasutamist ning võimaldab personaliseerida kõrvaklappide seadeid, uuendada kõrvaklappide tarkvara ning annab ülevaate kasutaja südamelöögisagedusest. Antud tarkvara on saadaval nii Apple store’ist kui ka Google Play™ poest.  

Lihtsa nupuvajutusega on võimalik muuta seadme helitugevust ning valida muusikat salvestatud palade hulgast. Kõrvaklappidel on sisseehitatud mikrofon, mis võimaldab ilma lisapingutuseta võtta vastu kõnesid.

SoundSport® kõrvaklapid ei ole lihtsalt toote nimi, vaid need on tõesti loodud sportimiseks.