FIRMAST

FIRMAST

Bose® on ülemaailmselt tuntud ja tunnustatud kaubamärk. Bose toodete hulgast leiab laia valiku kõrgetasemelist helitehnikat alates kõlaritest ja kodukinosüsteemidest kuni profitoodeteni. Bose® Corporationi asutas 1964. aastal Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi elektrivaldkonna professor dr. Amar G. Bose. Juba 1968. aastal pälvisid Bose® tooted rahvusvahelise tunnustuse ning läbi aastate on Bose® toodete innovatiivne tehnoloogia ja unikaalne disain pälvinud mitmeid rahvusvahelisi auhindu.

 

Üle maailma on Bose® tuntud kui kvaliteetsete kodukino-, muusika- ja kõlarisüsteemide tootja, kuid tootevalikus on ka kõrvaklapid, arvutikõlarid, raadiod jm., lisaks lai valik professionaal sarja tooteid.

 

Bose® tooted on kasutusel kõikjal: olümpiamängudest Sixtuse kabelini, NASA kosmoselaevadest Jaapani Rahvusteatrini, staadionitel, kauplustes, restoranides, kodudes. Bose® on seal, kus on oluline helikvaliteet ja disain.

 

Eestis on Bose® tooteid kasutatud KUMU, ERM, Tallinna Sadama D terminaali, Viimsi Spa, V Spa, restoran NOA, restoran Tuljak jm, objektide helindamisel.

 

Bose®  toodete ametlik maaletooja Eestis alates 2001.a.on Tedra Trading OÜ.

 

Tedra Trading OÜ

Reg. nr. 10716159

Kuusemetsa 3, 76506 Saue

tel: +372 510 6061

e-mail: info@tedra.ee

 

Bose® toodete volitatud edasimüüjad Eestis leiate meie kodulehelt.

Soovitame enne toodete ostmist veenduda, et müüja on Bose toodete volitatud edasimüüja.

   ...