Blogi

Blogi

 • Maailma parim mürasummutus! Just sinu kõrvale

  Uued Bose QuietComfort Earbuds II kõrvaklapid kalibreerivad heli kõrva ehituse järgi, et pakkuda konkreetsele kuulajale maailma parimat mürasummutust ja Bose heli. Üks põnevamaid põhjuseid, miks võiksid klappe poodi proovima minna, on Bose unikaalne CustomTune tehnoloogia, mis sätib heli parajaks just sinu kordumatu kõrva järgi. Iga kord, kui QC Earbuds II pähe paned, mängivad need tooni, millega mõõdetakse kummagi kuulmekäigu akustilisi omadusi. Järgneb tagasi peegelduvate helide analüüs ja seadme personaalne häälestus. Tänu sellele on lõpuks olemas klapid, mis pole loodud mitte iga, vaid just sinu kõrva jaoks. Ja mis oluline – maailma parima mürasummutusega nii suurte kui nööpklappide hulgas. Lülita sisse kohe, kui vaja.
 • Bose esimene Dolby Atmos soundbar ajab kõrvad kikki

  Uus Bose Smart Soundbar 900 on ülihea heli ja mitmekülgsete võimalustega Dolby Atmos soundbar, mis toob su tuppa detailitäpsuse ja maitsekalt minimalistliku disaini.   Uus Bose näeb välja äärmiselt elegantne. Pealmine külg klaasist, ees ja külgedel kanga asemel metallvõre, mida on kindlasti lihtsam puhastada. Eriti siis, kui valik langeb valget värvi mudeli kasuks. Ka seadme juhtimiseks kaasa pandud pult on priima disainiga, kompaktne ja mitte nii väga plastmassi meenutav
 • Uus Bose SoundLink Flex – mitte lihtsalt veekindel kõlar, vaid ujuv kõlar

  Uus Bose kaasaskantav mängib oma suuruse kohta üllatavalt vapralt, on 100% veekindel ja kuulub valiku etteotsa, kui otsid väikest, kuid igas mõttes täisverelist Bluetooth kõlarit.
 • Mürasummutamise klassik sai moodsama sisu.

  Pikem aku aeg ja veel rohkem vaikust on vaid kaks asja headest uudistest, mida pakub Bose kõige menukamate mürasummutavate klappide järeltulija – uus QuietComfort 45.
 • Uued Bose QuietComfort Earbudsid summutavad kõik peale briljantse heli.

  Lennunduses hinnatud müra summutamise tehnoloogia leiab nüüd ka nööpkõrvaklappidest.
 • Spordiklapid, mis ei sega trenni

  Bose Sport Earbudsid pole lihtsalt ühed kõige mugavamad spordiklapid, mida hetkel saada, vaid ka rekordimõõtu sooritusega nii muusika edastamisel kui telefonikõnede tegemisel.
 • Trennis kuuleme! Spordiprillid, millega kuuled ka.

  Korraliku kvaliteediga telefonikõnedest ja elutruust muusikaelamusest on saanud iseenesestmõistetavused, mis võiksid sinuga kaasas käia igal pool. Ka trennis. Bose sporditooted teevad selle võimalikuks.
 • SimpleSync paneb Bose sinu heaks rohkem tööle.

  SimpleSync™ on Bose tehnoloogia, mis võimaldab ühendada erinevaid Bose Smart Family tooteid omavahel ja teiste tootesarjade sünkroonimise tuge omavate kõlarite ning kõrvaklappidega. Ühendus luuakse üle Bluetoothi ja korraga saab omavahel siduda kaks seadet. Nende vahemaa peaks jääma kuni 10 meetrini.
 • Millest alustada koju kvaliteetse heliimpeeriumi loomist?

  Bose nutikõlarid moodustavad musterpere, kus kõik seadmed suhtlevad omavahel ladusalt, kuid saavad hästi hakkama ka iseseisvalt. Just seetõttu võid ükskõik millise neist võtta kodu hõlmava Bose ökosüsteemi esimeseks nurgakiviks.
 • Bose uus Smart Soundbar 300

  Vidin, mis toob magamistuppa elevust.   Kui teie kodus tehakse veel seda pattu, et vaadatakse telerit ka voodis, siis nüüd saab see olema eriti magus. Tänu uuele Bose soundbar’ile, mille sooritusvõime püsib tegelikult kõrge ka elutoas ja miks mitte isegi suvilas, kuhu kõlarit tänu kompaktsetele mõõtudele on mugav kaasa võtta.  
 • Bose Sleepbuds II uneklapid on nüüd saadaval.

  Uusaasta lubadust end välja magada on nüüd lihtne täita.   Norsata täristav abikaasa, südaööl lauluga naasev naaber või varavalges konteineritega kolistav prügiauto – need kõik on justkui välja lülitatud, kui magad helisid varjutavate uneklappidega Bose Sleepbuds II.
 • Selged dialoogid ja rikkalik heli – tänu TV kõlarile on lemmiksaadete vaatamine tõeline rõõm!

  Nüüdisajal hindab üha rohkem inimesi võimalust vaadata telekat maksimaalselt hea heliga – ammu on möödas ajad, mil sahiseva teleri nuppu tuli kruttida, et juttu üldse normaalselt kuulda oleks.
 • Bose uued juhtmevabad kõrvaklapid on treeningul parimaks kaaslaseks!

  Aktiivse eluviisiga inimesed ning suured trennisõbrad on juba ammu kursis, et juhtmevabad kõrvaklapid kuuluvad hea treeningvarustuse juurde. Kes on korra käinud jooksmas või jõusaalis juhtmevabade kõrvaklappidega, see enam naljalt juhtmetega jännata ei viitsi.
   ...