BLOGI - Mürasummutamise klassik sai moodsama sisu.

BLOGI

Mürasummutamise klassik sai moodsama sisu.

19.10.2021

QC45

Pikem aku aeg ja veel rohkem vaikust on vaid kaks asja headest uudistest, mida pakub Bose kõige menukamate mürasummutavate klappide järeltulija – uus QuietComfort 45.

Avatud kontoris vaikuse otsija, rõõmusta! Uutes Bosedes saad segamatult tööd teha kolm täispikka tööpäeva jutti, enne kui neid uuesti laadima pead. Ja sama kehtib ka kodukontoris, kus uuenduse läbinud mürasummutus sind vajadusel laste mürglist 100 protsenti välja lülitab. Just vajadusel, sest nüüd võid ise valida, kas müra summutatakse täielikult või jõuab midagi ka kõrvadesse. See läbi kostva heli režiim on eriti kasulik näiteks tänaval, kus vaja kuulda selja tagant läheneva jalgratta kella või peatusesse jõudvat trammi.

 

Mugavus ja koostekvaliteet endiselt tippklassist

 

Väliselt on QuietComfort 45 ja QuietComfort 35II väga sarnased. Juhtimise osas on Bose jäänud truuks ka uue mudeli puhul füüsilistele lülititele. Paremalt klapipoolelt leiab nupud pausi/taasesituse ja helitugevuse reguleerimiseks ning samaaegselt kahe Bluetooth-allika ühendamiseks, vasakult mürasummutuse režiimide nupu. Sarnased on käe ja kõrva jaoks kvaliteetsed materjalid ja kaar, mille vahel tunneb pea end pehmes embuses, kuhu jääda tundideks. Erinevustest hakkavad silma padjad, mis on nüüd täiesti voldivabad ja moodsama USB-C vastu vahetatud laadimisport. Lennureisijate rõõmuks leiab klappide hoiukarbist peale laadimisjuhtme endiselt helikaabli, mida mugav kasutada ka maapeal, kui aku ära väsib.

 

Veel selgemad kõned

 

Neljanda kõnemikrofoni lisamisega ületavad uued klapid selge hääle edastamisel paljusid konkurente. Reaalajas toimuv inimkõne mürast filtreerimine teeb su jutu kuuldavaks helistamisel nii mere ääres tuule käes kui liiklusmüras. Kõnede puhul on hea asi veel – kuna klappe saab nüüd paaritada samaaegselt kahe Bluetooth-allikaga, saad mugavalt teha arvutis tööd, vastates samal ajal kõnedele.

 

QuietComfort 45 on suurepärased mürasummutavad kõrvaklapid, millel on Bose sound, tipptasemel mürasummutus, läbikostva heli režiim, tip-top kõnekvaliteet ja 24 tundi kestev aku.

 

Mis uut?

- Parem kõnede kvaliteet

- Paaritamine samaaegselt kahe seadmega

- Aware (läbi kostva heli) funktsioon

- USB-C laadija

 

Proovi QuietComfort 45 klappe lähima Bose edasimüüja juures või osta kohe e-poest!

 

 

 

   ...