BLOGI - Bose SoundLink Flex – mitte lihtsalt veekindel kõlar, vaid ujuv kõlar

BLOGI

Bose SoundLink Flex – mitte lihtsalt veekindel kõlar, vaid ujuv kõlar

21.02.2022

Uus Bose kaasaskantav mängib oma suuruse kohta üllatavalt vapralt, on 100% veekindel ja kuulub valiku etteotsa, kui otsid väikest, kuid igas mõttes täisverelist Bluetooth kõlarit.

Väike ei tähenda ammu niru heli – seda tõestas Bose juba aastaid tagasi oma tillukese SoundLink Micro juhtmevaba kõlariga. Uus SoundLink Flex on aga veel etem oma kaks korda pikema akuajaga ja väikse korpuse (vaid 9 x 20 x 5 cm) kohta ootamatult võimsa heliga. Heliga, mida optimeeritakse vastavalt sellele, millises asendis kõlar parasjagu lebab või tugevast tekstiilist aasa pidi ripub.

 

Teeb kaasa kõik trikid

 

Piisavalt kerge (600 g), et võtta kõikjale kaasa, aga mis peamine – piisavalt tugev, et võtta kõikjale kaasa. Flexi korpust katab suuremas osas pehme silikoon, ülejäänu ruum on jäetud UV-kindla pulbervärviga kaetud tugevale terasvõrele, mis laseb välja küll heli, kuid sisse mitte kübetki tolmu rääkimata veest. Just see viimane ongi põhjus, miks Flex teeb ohkimata kaasa kõik kanuumatkad ja ei vaju vähkideni mudasse, kui juhuslikult kummuli käid – hõljub veepinnal ja mängib edasi. Muide, tolmu koha pealt peab kõlar vastu ka oludes, kuhu ükski omanik seda väga panna ei raatsiks, tee kodus remonti ja lihvi pahtlit või päev läbi.

 

Mängib hästi nii püsti kui pikali

 

Nagu öeldud optimeerib SoundLink Flex sõltuvalt asendist oma heli. Bose PositionIQ tehnoloogia (akselomeeter) tuvastab hetkega, kas su pisike sõber seisab oma tillukestel kummijalakestel püsti, pikali või hoopis ripub ja teeb kõik, et helipilt võimalikult tõetruult sinuni jõuaks. Kuigi seadme saundi kruttida ei saa ja on n.ö naelaga paigas, jagub kargeid kõrgeid ja selgeid keskmisi nii tuppa, aeda kui ka laupäeva õhtul aurust tiinesse sauna eesruumi. Ka bass ei vaju laiali, vaid tuksub täpselt. SoundLink Flex ei pruugi täita heliga suurt elutuba, kuid magamistoas ja köögis toimetab väga tublilt.

 

 

Elektroonikatooteid arvustav CNET kuulutas Bose SoundLink Flexi eelmise aasta detsembris parimaks väikseks Bluetooth kõlariks, mida hetkel osta.

 

 

Sõber nii enda kui teiste Bose kõlaritega

 

Õnneks leiab kõlari küljelt füüsilised nupud, mis teevad seadme juhtimise kihtsaks mis tahes kuulamissituatsioonis. Toide sisse/välja, helitugevus, Bluetoothiga ​​sidumine, esitus/paus, järgmine/eelmine – kõiki neid on mugav vajutada ka grill-liha mahlast tilkuvate sõrmedega. Bose Connect äpi abil võib siduda SoundLink Flexi aga teiste Bose SimpleSync toega kõlaritega kas peorežiimis või paarina. Esimene võimaldab katta sünkroonis muusikaga laiemat ala, näiteks tuba ja terrassi, teine aga nautida stereoheli.

 

Uus SoundLink Flex on supervalik, kui su juhtmevaba kõlar peaks jääma vee peale igas olukorras.

 

Proovi oma kõrvaga lähima Bose edasimüüja juures või osta kohe e-poest!

   ...