BLOGI - Maailma parim mürasummutus! Just sinu kõrvale

BLOGI

Maailma parim mürasummutus! Just sinu kõrvale

12.09.2022

Uued Bose QuietComfort Earbuds II kõrvaklapid kalibreerivad heli kõrva ehituse järgi, et pakkuda konkreetsele kuulajale maailma parimat mürasummutust ja Bose heli.

Üks põnevamaid põhjuseid, miks võiksid klappe poodi proovima minna, on Bose unikaalne CustomTune tehnoloogia, mis sätib heli parajaks just sinu kordumatu kõrva järgi. Iga kord, kui QC Earbuds II pähe paned, mängivad need tooni, millega mõõdetakse kummagi kuulmekäigu akustilisi omadusi. Järgneb tagasi peegelduvate helide analüüs ja seadme personaalne häälestus. Tänu sellele on lõpuks olemas klapid, mis pole loodud mitte iga, vaid just sinu kõrva jaoks. Ja mis oluline – maailma parima mürasummutusega nii suurte kui nööpklappide hulgas. Lülita sisse kohe, kui vaja.

Võtsid kaalust alla

Koostekvaliteedilt pakub Bose taas seda, mida temalt oodatakse – absoluutset preemiumklassi. Kaalu (vaid 6 g tk) ja mahtu pole kaotanud aga ainult klapid. Poole kõhnemaks on jäänud ka uus QuietComfort Earbuds II hoiukarp, mis pakub kolme lisalaadimist. Kui lähed välja täis laetud klappide ja hoiukarbiga, on su taskus 24 tundi kuulamisaega.

Enda jaoks mugavate kõrvasiseste leidmine võib vahel olla raske. Bose insenerid on nuputanud sellegi üle ja klappidel on peale uute silikoonist otsikute ka uue kujuga vahetatavad kõrvalestasisesed kinnitusrõngad. Kuna kumbagi on karbis kaasas kolm, muutub oma erilistele kõrvadele sobiliku klapipaari koostamise tõenäosus suuremaks kui varem.

 

Heli – taas tuttav Bose käekiri

Nagu eelkäial on ka QuietComfort Earbuds II bassid täpsed, keskmised krapsakad ning ülemine ots kõditab mõnusalt kõrvu. Tänu sellele jõuab stereopilt sinuni just sellisena nagu viibiksid otse stuudios, kus heliinsener saab valmis master’i. Lisaks annab minimalistliku joonega ja käepärane Bose Music äpp võimaluse helisagedusi seadistada just nii hoogsaks, kui parasjagu tuju.

Kumbki klapp varjab endas mitmeid mikrofone, et kuuleksid telefonikõnesid selgelt ka mürarikkas keskkonnas. Ja needsamad mikrofonid annavad võimaluse vestelda näiteks töökaaslastega ajal, kui kuulad oma lemmikmuusikat, muutes helipildi sinu käsu peale „läbipaistvaks“.

 

Ühenduvad ruttu ja lahti ei lase

QC Earbuds II seovad end heliallikaga kohe, kui need hoiukarbist välja võtad ja Bluetooth 5.3 tagab kindla ühenduse kuni 9 meetri ulatuses. Meeles peavad klapid 7 viimati ühendatud seadet, et saaksid muretult valida, millist allikat parasjagu kuulata. Heliallika valik ja juhtimine toimub klappide puutetundlikul välisküljel.

Kui tahad maailma parimat mürasummutust enne teisi kogeda, tee Bose QuietComfort Earbuds II klappide eeltellimus e-poes. Oma kõrvaga saad neid proovida alates 29. septembrist Bose edasimüüjate juures.

   ...