BLOGI - Bose uus Smart Soundbar 300

BLOGI

Bose uus Smart Soundbar 300

15.01.2021

Vidin, mis toob magamistuppa elevust.

 

Kui teie kodus tehakse veel seda pattu, et vaadatakse telerit ka voodis, siis nüüd saab see olema eriti magus. Tänu uuele Bose soundbar’ile, mille sooritusvõime püsib tegelikult kõrge ka elutoas ja miks mitte isegi suvilas, kuhu kõlarit tänu kompaktsetele mõõtudele on mugav kaasa võtta.

 

Soundbar’id on jumalikud vidinad, sest annavad telerile tagasi selle, mis sealt üha saledamate mudelite aretamise tuhinas ammu kadunud on – mahlaka heli. Nutikamad neist pole lihtsalt televiisori lisakõlarid, vaid voogedastuse toe ja mitmete ühendusvõimalustega meelelahutuskeskused. Nende hulka kuulub ka uus Bose Smart Soundbar 300, mis pakub palju kõrvarõõmu ka iseseisva juhtmevaba kõlarina isegi siis, kui seda teleriga ei ühenda.

 

Vihje magamistoale loo alguses polnud sugugi nali. Tegemist on kompaktse seadmega, mis mahub pea iga teleri ette lauale ilma, et varjaks subtiitreid või jääks kitsamas ruumis seinale kinnitatult õlale ette. Tähtis on soundbar’i kuulda, mitte näha – sellega on Bose tulnud toime üllatavalt hästi. Hoolimata väiksusele ulatuvad vidina võimed palju kaugemale, kui filmi heliriba ja dialoogide laitmatu edastamine. Helipilt on rikkalik, napib vaid pisut keskmisi, kurdavad terava kõrvaga kuulajad. Tavakasutaja jaoks on kõik siiski paigas. Smart Soundbar 300 pakub väga kvaliteetset avarat helipilti, selget kõnet ja piisavalt head bassi filmide, muusika ning videomängude nautimiseks. Tõsi, seljas särki väristavaid madalaid matakaid just välja ei võlu, kuid sellega ei saa tegelikult ilma bassikõlari abita hakkama ka mitte üks sama mõõtu soundbar.

 

Pane bassi peale!

 

Bassisõbral ei pruugi nüüd pead siiski eemale pöörata, sest täiesti juhtmevabalt, kui meeldib, siis ka juhtmega, võib Bose Smart Soundbar 300 külge ühendada Bass Module 500 või suurema Bass Module 700 bassikõlari. Siis ei saa madalate vähesust enam kuidagi ette heita. Sama on juhtmevabade Bose Surround Speakers satelliitkõlaritega – ühenduvad hetkega. Kõik see tähendab seda, et Smart Soundbar 300 võib vabalt olla lihtsalt esimene klots oma koduse Bose heliimpeeriumi ehitamisel. Viimast mõtet toetab ka võimalus liita soundbar elamist katvasse Bose juhtmevabade nutikõlaritega multiruum-helisüsteemi.

 

Lihtne püsti panna, mugav kasutada

 

Mis puutub seadistamisse, siis sellega on kõik kõige paremas korras tänu Bose Music äpile. Pisimagi vaevata ühendub see kõlari kodusesse wifi võrku ja aitab ülesse leida teised sobituvad Bose tooted – ka osad kõrvaklapid. Edasi jääb vaid üle ühendada oma uus kõlar teleriga kas optilise kaabli abil või kasutades HDMI ARC porti, viimane võimaldab soundbar’i helitugevust juhtida ka teleri puldiga.

 

Kõik muu on nagu kaasaegse meediasõbra unelm. Bose Smart Soundbar 300 saab otse ühendada TuneIni või Spotifyga, et kuulata maailma ägedamaid raadiojaamu ja oma lemmikmuusikaga playlist’e. Kuigi otsest Apple Musicu tuge pole, ei maksa mäkirahval kurvastada – AirPlay 2 tugi hoolitseb selle eest, et muusika näiteks iPhone'ist ja iPadist kõlarisse jõuaks. Chromecasti austajad peavad seekord hakkama saama vaid wifi, Bluetoothi ​​ja Spotify Connectiga, aga see vast pole tänapäeva nutikale inimesele teab mis probleem. Üks asi veel, kodudes, kus on mõistetud tööle panna Amazon Alexa või Google Assistant, toimivad mõlemad ka Smart Soundbar 300 peal.

 

Niisiis on Bose Smart Soundbar 300 laitmatu teleri ja filmiheli edastaja. Tänu Bluetoothi, wifi ja Apple AirPlay 2 toele ka võrratute võimalustega muusika ning podcast’ide normaalselt kuulamise vahend ja kindlapeale ülihea valik neile, kel meeldib suvila filmiõhtute jaoks võtta kodust kaasa ka hea heli. Kuid, kas sellest saab ka paadunud melomaani teekaaslane, seda otsustagu konkreetne kõrv.

 

Proovi uue Smart Soundbar 300 võimeid Bose edasimüüjate juures või osta kohe Bose e-poest.

   ...