UUS! Bose Music võimendi

UUS! Bose Music võimendi

must
Laos
867236-2100
799.95 €
Kogus:
Värv:

Bose Music võimendi on osa meie nutikate kõlarite perekonnast, mis annab võimaluse viia heli veel rohkematesse ruumidesse või isegi õue ja kuulata seda just sulle sobivast allikast. Ühenda võimendi abil omavahel erinevad allikad ja kõlarid, liida need teiste Bose Smart Home toodetega ja kogu sinu kodu saab muusikaga kaetud.

Speakers iconühenda võimendiga kuni 2 paari kõlareid

Wi-Fi and Bluetooth iconsstriimi muusikat juhtmevabalt

App iconjuhi ja kontrolli seadet Bose Music äppi kaudu

House iconvõimalus katta heliga kogu kodu

Wireless music iconApple Airplay2, Spotify Connect 

 

 

Ühendage just sulle sobival moel.

Striimi muusikat katkestusteta Wifi kaudu või kasuta levialas olevate seadmete ühendamiseks Bluetoothi. Nüüd saad võimendi abiga ka vinüüli*- ja CD-mängijad Bose nutika süsteemiga liita, ühendades need analoog-või optilise sisendi abil. (*võib vajada eelvõimendit)

 

Mängi nagu sulle sobib.

Kasuta Bose Music rakendusse integreeritud muusikateenuseid, internetiraadiot või loo ühendus oma telefoniga Bluetoothi, Apple AirPlay2 või Spotify Connecti abil.

Bluetooth and Works with Apple AirPlay logos

Music Streaming Services and Devices | Sony EE

Kasuta maksimaalselt.

See võimendi edastab võimsusega 125 vatti kanali kohta teie kõlarite kaudu maailma parimat heli. Lisasügavuse annab helile valitud bassimooduli lisamine. Bassimooduli lisamine annab võimaluse võimendi potensiaali maksimaalselt kasutada.

 

Ruumi veel enamaks.

Ühe võimendiga saab ühendada kuni 2 paari passiivkõlareid. Seadista kogu kodu muusikasüsteem Bose Music rakenduse abil ja saad lihtsalt juhtida oma kõlareid nii toas kui õues. Kasuta meelepäraseid Bose kõlareid või sobivaid teiste tootjate passivkõlareid*. (*vähemalt 6 oomi). 

 

Elegantne lahendus.      

Bose Music võimendi on väike ja elegantne, karastatud klaasist pealispinnaga ja sobitub seetõttu iga sisekujundusega. Toode on disainitud nii, et kahte võimendit saab lihtsalt kõrvuti asetada või virnastada ja komplektis on ka kinnitus.

 

Lõputud võimalused.

Ühenda kõike alates kõlaritest, kuni telerite ja CD-mängijateni ning kasuta reguleerimiseks ja juhtimiseks Bose Music rakendust.

 

Kokkusobivad tooted

Bose Bassimoodul 700
799.95 €
899.95 €
Bose Bassimoodul 500
499.95 €
Bose 251 ilmastikukindlad kõlarid
619.00 €
Bose 791 süvistatavad kõlarid
599.00 €
649.00 €
   ...