Bose Soundbar 600+bassimoodul 500

Bose Soundbar 600+bassimoodul 500

must
Tellimisel
873973-2100---796145-2100
1049.90 €
979.95 €
Kogus:
Värv:

Soundbar 600 komplekt toob teie koju täiusliku heli.

 

Kui sa ei taha lihtsalt kuulata oma filme, muusikat ja telerit. Kui sa tahad tunda T-Rexi muljumisjälgi ekraanil, tõeliste loodusjõudude müra, tunda vahetut spordivõistluse elamust või nautida oma lemmikmuusikat nii, et tekib tunne, nagu mängiks muusika sinu elutoas. Soundbar 600 ja bassimoodul 500 komplekt on suurepärane lahendus, mis toob sinu koju tipptasemel heli. 

 

 

 Dolby Atmos icon   Dolby Atmos® tugi                               

Wi-Fi icon    Ühildub Bose Smart Home kõlaritega 

Connectivity icon    HDMI® eARC ja optiline ühendus     

App icon    Juhtimine Bose Music App kaudu

Voice bubble icon    VOICE4VIDEO ™ tehnoloogia              

Speaker icon    Surround kõlarite lisamise võimalus

 

Bose Smart Soundbar 600 peidab endas Dolby Atmose ja parimad Bose tehnoloogiad ning selle heli on omas suurusklassis parim. Teie kodune meelelahutuse saab nüüd täiusliku heli. See õhuke soundbar on tasakaalustatud kombinatsioon suurepärasest disainist ja erakordsest helist. 

 

Komplektis sisalduv bassimoodul 500 on aga ideaalne täiendus soundbarile ning lisab teie helielamusele mahlaka bassi. Bassimoodul 500 ühendub soundbariga juhtmevabalt ning pakub veelgi täiuslikumat kodukino elamust. See väike, vaid 25 sentimeetrine kõlar viib teie koduse meelelahutusele järgmisele tasandile. Traadita ühendus muudab selle paigutamise ruumis lihsamaks, kui kunagi varem.

 

Kuula privaatselt või koos lähedastega.

 

Bose SimpleSync Tehnoloogia võimaldab teil oma Smart Soundbari siduda teiste ühilduvate Bose toodetega.

Soovite vaata telerit teisi häirimata? Ühendage oma Soundbariga valitud Bose kõrvaklapid ja saate nautida privaatset heli.

Või soovite laiendada oma muusikalelamust ka teistesse ruumidesse? Ühendage Soundbar teise valitud Bose kõlariga ka kogu teie kodu täidab muusika.

Täpsema info ühilduvatest toodetest leiate SIIT.

 

Toode kuulub Bose Smart Home toodete perekonda, kuhu kuuluvad Soundbarid ning Home Speaker 500 ja Portable Home Speaker, uusima liikmena ka Bose Music võimendi.

Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi Bose Music App rakenduse ning liita need kõik ühtseks multiroom süsteemiks, mis katab kogu teie kodu.

 

Bose Music app logo

 

Saadame antud toodet vaid Omniva kullerteenusega.

Kokkusobivad tooted

Bose surround kõlarid 700
529.00 €
599.95 €
Bose surround kõlarid
259.95 €
399.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...