Bose Soundbar 700+bassimoodul 700

Bose Soundbar 700+bassimoodul 700

valge
Laos
795347-2200---809108-2200
1799.90 €
1499.00 €
Kogus:
Värv:

Soundbar 700 toob teie koju täiusliku heli.

 

Kui sa ei taha lihtsalt kuulata oma filme, muusikat ja telerit. Kui sa tahad tunda T-Rexi muljumisjälgi ekraanil, tõeliste loodusjõudude müra, tunda vahetust spordivõistluse elamust või nautida oma lemmikmuusikat nii, et tekin tunne, nagu mängiks muusika sinu elutoas. Sellepärast otsustaski Bose luua maailma parima soundbari, et tuua kodune meelelehutus ka kõige nõuliku kliendi koju. Soundbar 700 on tasakaalustatud kombinatsioon keerukast disainist ja erakordsest helist. See õhuke soundbar on täis parimat tehnoloogiat, mis toob sinu koju kogu meelelahutuse täiusliku võimsuse.

 

Oled väsinud paljudest kaugjuhtimispultidest, mis tihti on ka keerukad kasutada? Nüüd on Bose loonud  kaugjuhtimispuldi, mida soovite tegelikult kasutada. Bose Soundbar 700-ga tuleb kaasa universaalne kaugjuhtimispult, mis võimaldab hallata kogu meelelahutust ühe nupuvajutusega. See sisaldab kuut eelseadistust ja puldil süttivad ainult sellel hetkel vajalikud nupud, mis muudab oma lemmikute leidmise veelgi lihtsamaks.

 

Design and sound iconPilkupüüdev disain

Apple AirPlay 2 iconApple Airplay2

Wi-Fi and Bluetooth iconWifi ja Bluetooth ühendus

Remote iconUniversaalne pult

ADAPTiQ iconAdaptiq heli kalibreerimise süsteem

App iconBose Music App

Connectivity iconHDMI ™ ARC ühendus

Voice assistants’ iconHäälkäsklused

 

Kui te kuulate muusikat Bose Soundbarist 700-st, kuulete täiuslikku heli. Kuid lisage oma soundbarile juhtmevaba bassimoodul 700 ja te lihtsalt ei kuule bassi, vaid ka tunnete seda!

Juhtmevaba bassimoodul 700 on loodud spetsiaalselt Bose Soundbar 700-le. Tegemist on parima Acoustimass® mooduliga, mida Bose on kunagi loonud. See ühendub juhtmevabalt Teie soundbari kõlariga ning pakub veelgi täiuslikumat kodukino elamust. Juhtmevaba mooduli saab paigutada soundbar kõlarist kuni 9 meetri kaugusele.

 

Bassimoodul 700 vastab kõige kõrgematele standarditele ka disaini osas. Pealispinnad on kaetud kõrgkvaliteetse klaasiga, mis muudab toote stiilseks ning pilkupüüdvaks. Koos Soundbariga moodustab see täiusliku komplekti. Tänu hinnalisele välimusele on tooted 2017.aastal pärjatud tuntud Red Dot disainiauhinnaga. Suurepärane disain aitab sobitada tooteid ka kõige nõudlikuma kliendi koju.

 

Kuula privaatselt või koos lähedastega.

 

Bose SimpleSync Tehnoloogia võimaldab teil oma Smart Soundbari siduda teiste ühilduvate Bose toodetega.

Soovite vaata telerit teisi häirimata? Ühendage oma Soundbariga valitud Bose kõrvaklapid ja saate nautida privaatset heli.

Või soovite laiendada oma muusikalelamust ka teistesse ruumidesse? Ühendage Soundbar teise valitud Bose kõlariga ka kogu teie kodu täidab muusika.

Täpsema info ühilduvatest toodetest leiate SIIT.

 

Toode kuulub Bose Smart Home toodete perekonda, kuhu kuuluvad Soundbarid ning Home Speaker 500 ja Portable Home Speaker, uusima liikmena ka Bose Music võimendi.

Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi Bose Music App rakenduse ning liita need kõik ühtseks multiroom süsteemiks, mis katab kogu teie kodu.

 

Bose Music app logo

 

Kokkusobivad tooted

Bose surround kõlarid 700
529.00 €
599.95 €
Bose surround kõlarid
339.00 €
399.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...