Bose Smart Soundbar 900+bassimoodul 700

Bose Smart Soundbar 900+bassimoodul 700

must
Laos
863350-2100---809108-2100
valge
Laos
863350-2200---809108-2200
1899.90 €
Kogus:
Värv:

Tere tulemast, uus Dolby Atmosega Bose Smart Soundbar 900!

Nüüd on ühes soundbar’is Dolby ja Bose eksklusiivsed tehnoloogiad, mis toovad elust suurema heli sinuni kõikjalt. Vasakult. Paremalt. Isegi ülevalt. Et tunneksid ka kodus tõelist kinolaadset elamust.

Sound icon    Kinolaadne helielamus                    Microphone icon   Alexa ja Google Assistant

Dolby Atmos icon     Dolby Atmos® tugi                         Wi-Fi icon   Ühildub Bose Smart Home kõlaritega 

Connectivity icon     HDMI® eARC ja optiline ühendus App icon   Juhtimine Bose Music App kaudu

Voice bubble icon     VOICE4VIDEO ™ tehnoloogia          Speaker icon  Bassi- ja surround kõlarite lisamise võimalus

 

 

Esmaklassiline tehnoloogia kaunis kestas.

Vaatamata vapustavale välimusele on selle esmaklassilise Dolby Atmosega soundbari see olev tehnoloogia tõeliselt hämmastav. Üheksa kõlarit on väga täpselt korpuses paigutatud, sealhulgas kaks ülespoole suunatud. Tänu patenteeritud PhaseGuide tehnoloogiale suudab Soundbar 900 edastada mitmesuunalist heli teie ruumi eri piirkondadesse. See loob tunde, et heli tuleb kohtadest, kus kõlareid füüsiliselt ei olegi.

 

Dolby Atmos icon

SUPPORTS DOLBY ATMOS®

 

Kino heli. Kodus.

Mis on Dolby Atmos® täpsemalt? See on tehnoloogia, mis võimaldab esinejatel ja sisuloojatel paigutada iga hääle, instrumendi või heli oma kohale, luues nii enneolematu ruumikogemuse reaalsete üldefektidega. Olete selle kõige keskel oma elutoas ja naudite koduse meelelahtuse tipphetki.

Kui Dolby Atmose sisu puudub, võtab Bose TrueSpace tehnoloogia vertikaalse kogemuse üle,  signaale segades ja laekõlareid lisamata, luues sama kaasahaarava helielamuse.

 

Rohkem muusikat. Rohkemates tubades.

WiFi, Bluetooth, sisseehitatud Chromecast, Apple AirPlay2 ja Spotify Connect annavad võimaluse kuulata juhtmevabalt kõiki oma lemmikanaleid. Kui see on teie mobiilses seadmes olemas, saate seda ka Soundbar900 kaudu kuulata. Veelgi enam, teie nutikat soundbari saab ühendada ka mistahes teise Bose Smart Home seeria tootega, luues nii sujuva helikogemuse kogu teie kodus.

 

SimpleSync ™

Valitud Bose kõlarite- ja kõrvaklappidega ühenduse loomise muudab lihtsamaks ja sujuvamaks Bose SimpleSync™ tehnoloogia. Täpsemalt saab lugeda siit.

 

Soovite oma helielamust veelgi kõrgemale tasemele viia?

Te ei usu, mida Soundbar 900 üksi suudab. Kui olete aga valmis veelgi enamaks, lisage oma soundbarile Bose kõige võimsam Bassimoodul 700.

 

Juhtmevaba bassi moodul 700 on loodud spetsiaalselt Bose Soundbarile. Tegemist on parima Acoustimass® mooduliga, mida Bose on kunagi loonud. See ühendub juhtmevabalt Teie soundbar kõlariga ning pakub veelgi paremat kodukino elamust. Juhtmevaba mooduli saab paigutada soundbar kõlarist kuni 9 meetri kaugusele.

 

See bassimoodul vastab kõige kõrgematele standarditele ka disaini osas. Bassimooduli pealispinnad on kaetud kõrgkvaliteetse klaasiga, mis muudab toote stiilseks ning pilkupüüdvaks. Koos Soundbariga moodustab see täiusliku komplekti. Tänu hinnalisele välimusele on tooted 2017.aastal pärjatud tuntud Red Dot disainiauhinnaga. Suurepärane disain aitab sobitada tooteid ka kõige nõudlikuma kliendi koju 

Kuula privaatselt või koos lähedastega.

 

Bose SimpleSync Tehnoloogia võimaldab teil oma Smart Soundbari siduda teiste ühilduvate Bose toodetega.

Soovite vaata telerit teisi häirimata? Ühendage oma Soundbariga valitud Bose kõrvaklapid ja saate nautida privaatset heli.

Või soovite laiendada oma muusikalelamust ka teistesse ruumidesse? Ühendage Soundbar teise valitud Bose kõlariga ka kogu teie kodu täidab muusika.

Täpsema info ühilduvatest toodetest leiate SIIT.

 

 

Toode kuulub Bose Smart Home toodete perekonda, kuhu kuuluvad Soundbarid ning Home Speaker 500 ja Portable Home Speaker, uusima liikmena ka Bose Music võimendi.

Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi Bose Music App rakenduse ning liita need kõik ühtseks multiroom süsteemiks, mis katab kogu teie kodu.

 

Bose Music app logo

 

   ...