Bose Smart Soundbar Ultra+bassimoodul 700+surround kõlarid 700

Bose Smart Soundbar Ultra+bassimoodul 700+surround kõlarid 700

must
Laos
882963-2100---809108-2100---834402-2100
valge
Tellimisel
882963-2200---809108-2200---834402-2200
2499.90 €
2159.00 €
Kogus:
Värv:

Bose uusim Smart Ultra Soundbar on tipptasemel kõlar, Bose parimatest parim. Liites komplektiks kokku Soundbar Ultra, Bassimoodul 700 ja Surround kõlarid 700, saate aga tipptasemel kodukino kopmplekti.

 

Soundbar Ultra heli haarab teid jäägitult kaasa, olenemata sellest millist sisu te vaatate. See on tõeline ruumilise heli elamus, mida toetavad Dolby Atmos ja TrueSpace. Lisaks tasakaalustab tehisintellekti dialoogireziim automaatselt hääle, et kõik dialoogid oleksid ülimalt selged.

Heli igast suunast

Kaks ülespoole suunatud kõlarit ümbritsevad teid heliga igast suunast - isegi ülevalt.

 

Lihtsalt ühendage ja kuulake

Smart Ultra Soundbar kasutab teie teleriga ühendamiseks HDMI eARC või optilist ühendust (mõlemad kaablid on komplektis). Lihtsalt ühendage soundbar ja laadige seadistamiseks alla Bose Music app. Seadistamine on lihtne ja kiire.

 

Kuula üksi või seltskonnaga

Kasutage Bose SimpleSynci erinevate Bose kõrvaklappidega või teiste Bose Bluetooth kõlaritega ühendamiseks.

 

Sound icon     Kõrgeima kvaliteediga heli            

Dolby Atmos icon    Dolby Atmos® tugi     

Wi-Fi and Bluetooth icon     WiFi ja Bluetooth    

Speaker icon       Tõetruu heli kogu ruumi ulatuses

Streaming icon   Airplay 2, Spotify Connect

Dialogue icon       A.I dialoogireziim, mis tagab selge kõne

App icon        Juhtimine Bose Music App'i kaudu või puldiga

       

 

Esmaklassiline tehnoloogia kaunis kestas.

Vaatamata vapustavale välimusele on selle esmaklassilise Dolby Atmosega soundbari sees olev tehnoloogia tõeliselt hämmastav. Tänu Bose patenteeritud tehnoloogiatele suudab Soundbar Ultra edastada mitmesuunalist heli teie ruumi eri piirkondadesse. See loob tunde, et heli on kõikjal teie ümber.

 

Dolby Atmos icon

SUPPORTS DOLBY ATMOS®

 

Kino heli. Kodus.

Mis on Dolby Atmos® täpsemalt? See on tehnoloogia, mis võimaldab esinejatel ja sisuloojatel paigutada iga hääle, instrumendi või heli oma kohale, luues nii enneolematu ruumikogemuse reaalsete üldefektidega. Olete selle kõige keskel oma elutoas ja naudite koduse meelelahtuse tipphetki.

 

Juhtmevaba bassimoodul 700 on loodud spetsiaalselt Bose Soundbarile. Tegemist on parima Acoustimass® mooduliga, mida Bose on kunagi loonud. See ühendub juhtmevabalt Teie soundbar kõlariga ning pakub veelgi paremat kodukino elamust. Juhtmevaba mooduli saab paigutada soundbar kõlarist kuni 9 meetri kaugusele.

See bassimoodul vastab kõige kõrgematele standarditele ka disaini osas. Bassimooduli pealispinnad on kaetud kõrgkvaliteetse klaasiga, mis muudab toote stiilseks ning pilkupüüdvaks. Koos Soundbariga moodustab see täiusliku komplekti. Tänu hinnalisele välimusele on tooted 2017.aastal pärjatud tuntud Red Dot disainiauhinnaga. Suurepärane disain aitab sobitada tooteid ka kõige nõudlikuma kliendi koju 

 

Surround kõlarid 700 on Bose parimad tagakõlarid, mis loovad võimaluse nautida kodus täiuslikku kinoheli. Te mitte ainult ei kuule, vaid ka kogete heli. T-Rexi sammud, äike, autoralli- saate kogeda kõike seda otse kui ise sündmuste keskel olles. Bose uusimad Surround kõlarid on imetillukesed, kuid suudavad pakkuda parimat võimalikku ruumilist heli. Viimistletud disain võimaldab paigutada kõlarid mistahes ruumi ja lisaks suurepärasele helile täistavad kõlarid ka teie interjööri.

Tänu komplektis olevatele adapteritele, on kõlarite paigaldamine ja seadistamine lihtne ning ei vaja lisajuhtmeid. Adapterid on vajalik vaid ühendada vooluvõrku ja nii saab kõlarid juhtmevabalt Soundbariga ühendada.

 

Kuula privaatselt või koos lähedastega.

 

Bose SimpleSync Tehnoloogia võimaldab teil oma Smart Soundbari siduda teiste ühilduvate Bose toodetega.

Soovite vaata telerit teisi häirimata? Ühendage oma Soundbariga valitud Bose kõrvaklapid ja saate nautida privaatset heli.

Või soovite laiendada oma muusikalelamust ka teistesse ruumidesse? Ühendage Soundbar teise valitud Bose kõlariga ka kogu teie kodu täidab muusika.

Täpsema info ühilduvatest toodetest leiate SIIT.

 

 

Toode kuulub Bose Smart Home toodete perekonda, kuhu kuuluvad Soundbarid ning Home Speaker 500 ja Portable Home Speaker, uusima liikmena ka Bose Music võimendi.

Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi Bose Music App rakenduse ning liita need kõik ühtseks multiroom süsteemiks, mis katab kogu teie kodu.

 

Bose Music app logo

 

 

   ...