Bose HP700 mürasummutavad kõrvaklapid

Bose HP700 mürasummutavad kõrvaklapid

hõbe
Laos
794297-0300
399.95 €
299.95 €
Kogus:
Värv:

Bose uued mürasummutavad kõrvaklapid pakuvad kõrgeimal tasemel tehnoloogiat, mis muudab muusika nautimise elamuseks. Lisaks uus pilkupüüdev disain, mis teeb klappide kasutamise eriti ahvatlevaks.

Uus täiendatud mürasummutuse tase on nüüd reaalsus.  Bose uusimad HP700 mürasummutavad klapid pakuvad kõike, mida te kõrvaklappidelt ootate: kõrgemail tasemel mürasummutus, võimas ja tõetruu heli, kasutusmugavus ja imeline disain.

 

UUS DISAIN. UUED VÕIMALUSED.

Uued kõrvaklapid sisaldavad nelja mikrofoni, mis võtavad teie hääle ja isoleerivad selle, samal ajal kõrvaldades teid ümbritseva soovimatu müra.

Kuulete ise vastaskõnelejat ja teid kuuldakse paremini, kui kunagi varem ja seda isegi väga mürarikkas keskkonnas.

 

Seadke ümbritseva maailma kuulamiseks omad tingimused.

HP 700 kõrvaklappide juures oleme täiustanud kõiki mürasummutuse funktsioone. Nüüd saate saate oma ümbitseva keskkonna mürasummutuse taset juhtida 11 erineva tasemega.

Mürasummutuse taseme suurendamine võimaldab teil soovimatu taustamüra peaaegu täielikult kõrvaldada.

Kui aga soovite ümbritsevaid helisid kuulda, saate mürasummutuse taset vähendada ja kuulete kõike nii, nagu te ei kannakski kõrvaklappe.

Kõrvaklappidel on ka vestlusreziimi nupp, mida vajutades saate muusika kuulamise hetkeks peatada, et näiteks kohvikus tellimust esitada või kollegiga mõned laused vahetada.

 

Teie lemmikmuusika kõlab paremini kui kunagi varem.

Bose kõrvaklapid HP700 võimaldavad teil muusikat tõeliselt nautida. Tänu aktiivsele EQ ekvalaiserile ja muljetavaldavale bassile, saate kõigis helitugevustes sukelduda kuulamiselamusse ja muusika kõlab alati sama hästi.

 

Bose Music App.

 

Bose Music annab teile parema kuulamiselamuse ning sujuva heli- ja muusikajuhtimise.

 

Bose Music -sovelluksen logo

 

Soovid vaadata telerit teisi häirimata?

Bose SimpleSync tehnoloogia abil on see nüüd võimalik. Ühendage oma Bose HP700 mürasummutavad kõrvaklapid Soundbar 300 või 700-ga ja saate personaalse TV vaatamise kogemuse teisi häirimata. Viivituseta heli ja täielik helikontroll teevad nüüd teleri vaatamise eriti nauditavaks. Täpsemalt loe siit.

 

   ...