Bose QC Earbuds

Bose QC Earbuds

must
Laos
831262-0010
soapstone
Laos
831262-0020
279.95 €
229.95 €
Kogus:
Värv:

UUS!   Lase ümbritseval maailmal kaduda vaikusesse ja muusikal särada.

 

Bose tunnustatud mürasummutustehnoloogia on nüüd mahutatud uutesse nööpkõrvaklappidesse. Maailma kõige efektiivsema mürasummutusega klapid on täiesti juhtmevabad ja usume, et neile klappidele ei leidu ka heli osas vastast.

 

 

 aktiivne mürasummutus     selge kõne 

   selge ja tõetruu heli            lihtne kasutada

   mugavus                               täiesti juhtmevaba

  higi- ja ilmastikukindel        aku kestvus kuni 6 tundi

                            

 

Parim heli algab paremast vaikusest.

Just seepärast oleme loonud uued juhtmevabad kõrvaklapid läbimurdeliste akustiliste uuenduste ja maailma kõige efektiivsema mürasummutusega.

Need klapid edastavad karget, selget heli ja rikkaliku bassi ja seda kõike täieliku vaikuse taustal. Nii kuulete iga detaili veegi paremini ja nüansirikkamalt. Usume, et ühestki teisest juhtmevabast klapist ei saa te paremat helikogemust, olgu see siis muusika, videod või kõned.

 

Bose mürasummutuse uus tase.

Maailme kõige tõhusama mürasummutusega nööpkõrvaklapid QC Earbuds kasutavad patenteeritud aktiivse ja passiivse mürasummutuse kombinatsiooni, kasutades kõikide varasemate Bose mudelite eeliseid.

Aktiivne mürasummutus. Sise- ja välismikrofonid jälgivad teid ümbritsevaid helisid ja annavad murdosa sekundi vältel vastusignaali soovimatu müra summutamiseks. Järele jääb vaid heli, mida te tõeliselt kuulata soovite.

Passivne mürasummutus. Pehme silikoonist kõrvasisene otsik on loodud täpselt teie kõrva kontuure arvestades. Mida tihedamalt on otsik kõrvas, seda vähem kostub välist müra ja seda rohkem saate nautida seda, mida kuulata soovite. Eriti oluline on see madalate nootide puhul, sest just need annavad teie muusikale ja videotele emotsiooni ja sügavuse.

 

Muutke oma klappide mürasummutuse taset.

Virtuaalne vaikus on ideaalne muusika kuulamiseks, kuid on ka olukordi, kus on oluline ümbritsevat kuulda.  Kui kõnnite tiheda liiklusega tänaval või soovite kuulda ümbritsevat infot, saate valida omale sobiva kuulamiskogemuse. Bose QC Earbuds klappidel on võimalik häiriv müra täielikult kõrvaldada, minimeerida või valida teile sobiv vahepealne variant.

 

Tõetruu heli.

Usume tõesti, et te ei leia parema heliga juhtmevabasid nööpkõrvaklappe.

Nende klappide sees olev akustiline pakett on võimeline tekitama sügavaid madalaid noote ja ehedat tõetruud heli, hoolimata sellest, millisel helitugevusel te seda teete.

See on väga oluline fakt, sest enamiku kõrvaklappide helitugevust vähendades kipub bass kaduma ja muusika sügavus kaob. Bose aktiivne EQ tehnoloogia aitab alati säilitada muusika, videote ja kõneda tasakaalu ja seda mistahes helitugevuse juures.

 

Liigu nii palju kui soovid, nemad on ikka paigal.

Klappide elegantne vorm võimaldab neil asetseda võimalikult kõrva lähedal ja on ideaalse sobituvusega.

Täiesti uued StayHear Maxi silikoonotsikud loovad teie kõrvakanali ja klappide vahel tiheda sideme ning blokeerivad seetõttu ümbritseva müra. Valides oma kõrvale sobiva suurusega silikoonotsiku, püsivad klapid alati kindlalt kõrvas. Komplektis on 3 erinevas suuruses kõrvasisest otsikut, mille hulgast igaüks just omale sobiva leiab. Kõrva puudutav pind on pehmest silikoonist ja sobitud teie kõrva kuju järgi.

 

Loodud kestma.

Higi- ja ilmastikukindluse kaitseks on QC Earbuds klapid läbinud põhjaliku testimise, mis tagab kõrvaklappide kestvuse. IPX4 rating tagab aga klappides asetseva elektroonika kaitse vee ja higi eest. Kasutage neid iga ilmaga, vihmas või lumes, nad on selleks loodud.

 

Selged kõned.

Liikudes saate samal ajal ka telefoniga rääkida. Kõnele vastamiseks piisab vaid parema klapi topeltpuudutusest. Teile sissetulevat kõne kuulete selgelt mõlemast kõrvast. Sisseehitatud mikrofon eraldab aga teie hääle ümbritsevast mürast ja ka helistaja kuuleb teid alati selgelt.

 

Täiesti juhtmevaba.

Klapid on täiesti juhtmevabad ja annavad sulle täieliku liikumisvabaduse. Kuni 9 m raadiuses kuulete ideaalset heli.

 

Aku kestab kuni 6 tundi.

Laetud  kõrvaklappide aku kestab kuni 6 tundi. Laetud karp tagab aga akule veel täiendavalt 12 tundi ja nii saate kokku ilma laadimata kasutada oma klappe kuni 18 tundi. 15-minutiline kiirlaadimine annab klappidele 2 tundi täiendavat kestvust.

 

Bose Music app.

Seaded, värskendused ja palju muud. Laadiga klappide kasutamiseks kindlasti alla ka tasuta Bose Music app. Seal saate oma kõrvaklappidele nime pana, määrata omale meelepärased seadeid, kontrollida aku kestvust, hallata Bluetooth ühendusi ja palju muud. Samuti tagab see teie klappidele alati uusima tarkvara. Rakendus on tasuta saadaval nii App Store's kui Google Play's

Bose Music app logo

 

 

 

 

 

 

   ...