Bose QuietComfort® SE mürasummutavad kõrvaklapid- Special Edition mudel

Bose QuietComfort® SE mürasummutavad kõrvaklapid- Special Edition mudel

must
Tellimisel
866724-0500
289.95 €
209.95 €
Kogus:
Värv:

Tarnime tooted alates 30.11.2023

 

Bose ikooniline vaikus. Mugavus. Ja heli.

Sa tunned seda kohe, kui paned pähe Bose uued QuietComfort SE kõrvaklapid. Pehmed padjad sinu kõrvade ümber. Lülitad nupust ja maailma helid hääbuvad. Ja muusika algab. Bose klassikalised klapid on tagasi, kuid nüüd veelgi parema, maailmatasemel mürasummutusega. Kerged materjalid esmaklassilise mugavuse tagamiseks ning patenteeritud akustiline tehnoloogia sügava ja selge heli jaoks. Bose uutes QuietComfort SE juhtmevabades kõrvaklappides on ideaalne tasakaal vaikusest, helist ja mugavusest.

Noise cancelling iconmaailmatasemel mürasummutus                    Ear icon  teadlik mürasummutuse režiim

Headphones icon kerge ja mugav                                                Sound icon kõrge kvaliteediga heli   

Microphone icon müra tõrjuv mikrofonisüsteem                          Battery icon aku kestvus 22 tundi  

 

Maailmatasemel mürasummutus.

Tundub maagiline, kuid ei ole. See kõik algas Bose Acoustic Noise Cancelling™ tehnoloogiast, mis on rohkem kui 50-aastase uurimistöö tulemus. Me kasutame imetillukesi klappidesse peidetud mikrofone, mis mõõdavad pidevalt välismüra, võrdlevad ja reageerivad sellele. Väline müra summutatakse vastupidise signaaliga, mille tulemuseks on vähem tähelepanu kõrvale juhtivaid helisid ja rohkem muusikat. Kasutage vasakpoolsel kõrvaklapil olevat nuppu, et valida täieliku mürasummutuse režiim või valige teadlik režiim, mis lubab kuulata ümbritsevat maailma just teile sobival määral.

 

Rohkem muusikat. Ja teadlikkus.

Bose teadlik režiim toob väikeste mikrofonide abil ümbritseva maailma sinu kõrvaklappidesse. Nii moodustub sinu helidest sinu maailm. Ja nii tekib tunne, nagu sa ei kannakski kõrvaklappe.

 

Sinu muusika. Kõrgeima kvaliteediga.

Muusika, taskuhäälingud ja videod. Valige just teile meeldiv sisu ja selle nautimiseks olemegi loonud ainulaadse Bose tehnoloogiaga QC SE kõrvaklapid. Patenteeritud TriPort akustiline disain ja helitugevusega optimeeritud aktiivne EQ toodavad kõrgeima kvaliteediga heli. TriPort disain aitab saavutada sügava ja täiusliku heli, seda moonutamata. Nii saate nautida paremat heli väiksematest, kergematest ja mugavamatest kõrvaklappidest. Lisaks tagab aktiivne ekvalaiser kõrgete ja madalate nootide säilimise samal tasemel, olenemata heli tugevusest. Helitugevuse vähendamisel jääb bass alati ühtlaseks ja muusika on alati selge.

 

Mugavus detailides.

Parima kuulamiskogemuse saamine nõuab sobivaimat mugavust.  QC SE kõrvaklapid pakuvad selles osas jätkuvalt Bosele omast väärtust, keskenduses kõikidele pisiasjadele. Nagu siledad voltideta padjad, luksuslik sünteetiline nahk ja minimaalne tugevus sinu pea ümber. Isegi pärast tundide pikkus kandmist võite kõrvaklappide olemasolu täiesti unustada.  Tugev peapeal on disainitud kaitsmaks seda kukkumise ja vigastuse eest. Kõik hinged on valatud metallist, tagamaks nende pikaajaline kestvus. Luksuslik sünteetiline nahk patjadel ja peapaela ülaosas tagab mugavuse kogu päevaks.

 

Selgemad vestlused. Nii siseruumides kui väljas.

Neljanda kõnemikrofoni lisamisega ületab QC SE hääletuvastus konkurente. Need kõrvaklapid eraldavad ja keskenduvad teie häälele, samas kui müra tõrjuv algoritm filtreerib keskkonnast tulenevad helid selgemaks vestluseks. See kõik toimib reaalajas, andes teile kindluse, et teie hääl kõlab selgelt isegi tuulistes ja mürarikastes keskkondades.

 

Kuula kauem.

Uued QC SE kõrvaklapid annavad teile eelkäijatest rohkem mänguaega. Ühe laadimisega 22 tundi. Piisavalt vaikust ja muusikat ka kõige pikema lennureisi jaoks. Ja laadimine toimub USB-C kaudu kuni 2,5 tunniga. Kiire 15-minutiline laadimine annab juurde juba 3 tundi mänguaega. Kui aga ühendate klapid kaasasoleva helikaabliga, siis saate juhtmega režiimis veelgi kauem muusikat nautida.

 

Bose Music rakendus

Lihtsustab toote kasutamise alustamist ja tutvustab teile kõiki toote kasutusvõimalusi.

Bose Music app logo

                   

SimpleSync™ tehnoloogiaga saate paaritada oma kõrvaklappe valitud Bose kõlarite ja Soundbaridega. Täpsemalt loe siit

 

Bluetooth® 5.1 tagab tugeva ja püsiva ühenduse 9 meetri raadiuses. Paarita klapid samaaegselt kuni kahe seadmega ja vaheta neid sujuvalt vastavalt vajadusele.

 

   ...