Bose L1® Compact Wireless süsteem

must
Tellimisel
1099.00 €
Kogus:
Värv:

Bose® L1® Compact süsteem on kergesti paigaldatav süsteem, mida on võimalik kõikjal kaasas kanda. Säti see üles minutiga ning täida ruum kvaliteetse Bose heliga. L1® Compact süsteem sobib ideaalselt muusikalisteks esinemisteks, koolis kasutamiseks, seminaride läbiviimiseks või muude ürituste tarbeks.
See on Bose väikseim, kergeim ning lihtsaimalt kokkupandav L1® süsteem, kaaludes ainult 13.3 kg.
Süsteem hõlmab endas traditsioonilist personaalset võimendit (PA), mida on võimalik asetada esitaja (ja DJ) taha või kõrvale ning mis kannab heli ühtlaselt üle terve ruumi.

Komplekti lisatud SoundTouch Wireless adapter võimaldab juhtmevaba muusika striimimist mistahes allikast internetist

 

 

 

 

Tugev heli väiksest seadmest
Nüüd on teil võimalus jagada kvaliteetset heli Bose L1® Compact süsteemi abil pea kõikidel üritustel. L1® kompaktne süsteem on piisavalt väike, et mahtuda autopagasisse või tahaistmele. Toote uudne ning detailne disain muudab seadme kokkupanemise kiireks ja lihtsaks, andes selleks kaks lihtsat moodust olenevalt ruumi suurusest. Lisaks ei ole seadmel kaasas tülikaid juhtmeid- need on ehitatud süsteemi sisse.


Uudne kõlar
L1® Compact süsteemi peenejoonelised kõlarid annavad edasi selge ja ühtlase heli üle terve ruumi. Kõik see on võimalik tänu Bose ruumilise hajutamise (Spatial Dispersion) tehnoloogiale. Kõlari ebaharilik vertikaalne kuju muudab selle ainulaadseks võrreldes teiste personaalse võimendiga kõlaritega. Seadmel on suurepärane võime kanda heli üle kogu ruumi, viibige kas või selle kõige tagumises otsas. Kuigi L1® Compact süsteem on väiksem kui L1® 1S ja II süsteem, toodab ta siiski viimastega võrreldavat ning kvaliteetset heli . L1® 1S ja II kõlarid kannavad heli kaugemale väiksema helitugevuse kaduga.

Terviklik süsteem
Kasutades L1® süsteemi ei pea sa kaasas kandma lisavõimendit, mikserit või bassimoodulit- need on ehitatud seadme sisse. Süsteem sisaldab integreeritud bassikõlarit ja võimendit ning mikserit nelja sisendi ja kahe väljundiga. Kanal 1 sobib mikrofoni jaoks, mis tuleb koos ToneMatch® tehnoloogiaga, automatiseerides optimaalset mikrofoni heli. Kanal 2 aktsepteerib kokku kolme sisendit üheaegselt, olgu nendeks siis kitarr, süntesaator, mõni muu instrument või hoopis DJ pult, MP3 mängija, sülearvuti või projektor. Ka see kanal tuleb koos ToneMatch® tehnoloogiaga, mis võimaldab optimeerida akustilise kitarri heli.

 

L1® Compact süsteem: täiuslik heli, kergesti kokkupandav ja kaasaskantav. Ainult Boselt!

 

Antud toodet saadame vaid Omniva kullerteenusega.