Bose Noise-masking sleepbuds

hõbe
Laos
269.95 €
Kogus:
Värv:

UUS! Oleme kõik seal olnud! Need ööd, kui sa lihtsalt ei saa magada, sest erinevad häirivad helid nagu norskamine, liiklus või lärmakad naabrid - hoiavad sind ärkvel. Nii otsustasime sind aidata ja luua unikaalse seadme - sisseehitatud müravähendustehnoloogiaga imetillukesed kõrvaklapid. Mugavuse tagamiseks on need tõeliselt väikesed ja ilma kaablita. Vali just sinule sobiv meeldiv heli, mis jätab soovimatu müra tagaplaanile ja aitab uinuda. Nii saad sa hommikul ärgata puhanuna ja tunda uuest päevast rõõmu.

 

Bose Sleep app icon

 

 

 

 

RAHUSTAVAD HELID

Bose sleepbuds™ on loodud selleks, et aidata teil magada. Muusika asemel pakuvad need imetilluksese kõrvaklapid meeldivaid helisid, mis jätavad soovimatu müra tahaplaanile, aitavad uinuda ja magada kogu öö. Valige kümne rahustava heli hulgast just teile sobiv. Mõned helid on soovimatu müra summutamiseks ja teised lõõgastumiseks loodud.

TÄIESTI JUHTMEVABAD

Klapid on ilma juhtmeteta ja seetõttu ei häiri teie und miski ja saate end vabalt liigutada.

MUGAVAD JA TURVALISED

Väikesed kõrvaklapid ja nende pehmed StayHear + kõrvasisesed otsikud (kolmes suuruses, S / M / L) on disainitud nii küljel magamiseks, kui ka neile kes magamise ajal palju liigutavad. Klapid sobituvad täpselt kõrva kuju järgi ja ei väsita kõrvu ka kogu öö kandes.

LAADIMISKARP

Kaasasolev laadimiskarp on mugav ja kompaktne, kus saate oma kõrvaklappe hoida. Karp tagab klappidele ühekordse laadimise ja teeb klappide kaasaskandmise reisil eriti mugavaks.

LAETAVAD PARATEID

Taaslaetavad mikropatareid tagavad ühe laadimisega 16 tundi kasutusaega.

ÄRATUS 

Kasutades Bose Sleep App rakendust, saate seadistada omale äratuse, mida vaid teie kuuleta. Nii ei sega te kõrval magavat partnerit.

 

Mõõdud ja kaal:

Kõrvaklapid:2.38 x 2.69 x 1.42 cm (2.3 g/tk)

Karp:2.70 x 7.70 x 7.70 cm (111.41 g)

 

Täiendav infomatsioon:

Taaslaetavad hõbe-tsink patarid

Laadimisaeg: Kuni 8 tundi

Patareide kestvus: täislaetuna kuni 16 tundi

Laadimiskarp: laadimisaeg kuni 3 tundi

 

Komplekti kuulub:

Bose noise-masking sleepbuds™ kõrvaklapid

Laadimiskarp

3 paari StayHear+ Sleep otsikuid (S/M/L)

Laadija

USB kaabel

Reisikott