Bose Soundbar 700

must
Tellimisel
valge
Laos
899.95 €
Kogus:
Värv:

Bose Soundbar 700 on disainitud maailma parimaks soundbariks.

 

Kui sa ei taha lihtsalt kuulata oma filme, muusikat ja telerit. Kui sa tahad tunda T-Rexi muljumisjälgi ekraanil, tõeliste loodusjõudude müra, tunda vahetut spordivõistluse elamust või nautida oma lemmikmuusikat nii, et tekib tunne, nagu mängiks muusika sinu elutoas. Sellepärast otsustaski Bose luua maailma parima soundbari, et tuua kodune meelelehutus ka kõige nõudlikuma kliendi koju. Soundbar 700 on tasakaalustatud kombinatsioon keerukast disainist ja erakordsest helist. See õhuke soundbar on täis parimat tehnoloogiat, mis toob sinu koju kogu meelelahutuse täiusliku võimsuse.

 

 

Oled väsinud paljudest kaugjuhtimispultidest, mis tihti on ka keerukad kasutada? Nüüd on Bose loonud kaugjuhtimispuldi, mida soovite tegelikult kasutada. Bose uus universaalne kaugjuhtimispult tuleb kaasa teie Soundbar 700 ostuga ja võimaldab teil hallata kogu meelelahutust ühe nupuvajutusega. See sisaldab kuut eelseadistust ja puldil süttivad ainult sellel hetkel vajalikud nupud, mis muudab oma lemmikute leidmise veelgi lihtsamaks.

 

Design and sound iconPILKUPÜÜDEV DISAIN

Apple AirPlay 2 iconAPPLE AIRPLAY2

Wi-Fi and Bluetooth iconWI-FI® JA BLUETOOTH® ÜHENDUS

Remote iconUNIVERSAALNE PULT

ADAPTiQ iconADAPTIQ AUDIO KALIBREERIMINE

App iconBOSE MUSIC APP

Connectivity iconHDMI ™ ARC ÜHENDUS

Remote iconUNIVERSAALNE PULT

Voice assistants’ iconHÄÄLKÄSKLUSED

Bass module and speakers iconLISAVARUSTUSENA SAADAVAL BASSIMOODUL JA SURROUND-KÕLARID

 

 

 

 

  • Kõlari mõõdud 97.8 x 5.72 x 10.8 cm, kaal 4.76 kg

  • Komplekti kuulub: Bose Soundbar 700, Universaalpult, 4 AA patarid, puhastuslapp, ADAPTiQ komplekt, optiline kaabel, HDMI kaabel, voolujuhe.

  • Saadame tooteid vaid Omniva kullerteenusega.

  •  

Soovid vaadata telerit teisi häirimata?

 

Bose SimpleSync tehnoloogia abil on see nüüd võimalik. Ühendage oma Bose HP700 mürasummutavad kõrvaklapid Soundbar 500 või 700-ga ja saate personaalse TV vaatamise kogemuse teisi häirimata. Viivituseta heli ja täielik helikontroll teevad nüüd teleri vaatamise eriti nauditavaks.

 

Tutvustame uut Bose Smart Home perekonda, kuhu kuuluvad uued Soundbar 500 ja Soundbar 700 ning Home Speakers 500, 300 ja Portable Home Speaker kõlarid. Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi uue Bose Music App rakenduse. Vii oma meelelahutus täiesti uuele tasemele. Kõiki uusi tooteid ühendab ka esmaklassiline disain ja loomulikult Bose täiusele püüdlev heli.

 

Bose Music app logo

 

 

Kokkusobivad tooted

Bose Bassimoodul 700
799.95 €
Bose Bassimoodul 500
449.95 €
Bose surround kõlarid 700
549.95 €
Bose surround kõlarid
349.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
Bose Home Speaker 500
379.95 €
Bose Home Speaker 300
279.95 €
Bose Portable Home Speaker
369.95 €
   ...