Bose Soundbar 700+bassimoodul 700

must
Laos
valge
Laos
1699.90 €
Kogus:
Värv:

Soundbar 700 on loodud maalilma parimaks soundbariks!

 

Kui sa ei taha lihtsalt kuulata oma filme, muusikat ja telerit. Kui sa tahad tunda T-Rexi muljumisjälgi ekraanil, tõeliste loodusjõudude müra, tunda vahetust spordivõistluse elamust või nautida oma lemmikmuusikat nii, et tekin tunne, nagu mängiks muusika sinu elutoas. Sellepärast otsustaski Bose luua maailma parima soundbari, et tuua kodune meelelehutus ka kõige nõuliku kliendi koju. Soundbar 700 on tasakaalustatud kombinatsioon keerukast disainist ja erakordsest helist. See õhuke soundbar on täis parimat tehnoloogiat, mis toob sinu koju kogu meelelahutuse täiusliku võimsuse.

 

Oled väsinud paljudest kaugjuhtimispultidest, mis tihti on ka keerukad kasutada? Nüüd on Bose loonud  kaugjuhtimispuldi, mida soovite tegelikult kasutada. Bose uus universaalne kaugjuhtimispult tuleb kaasa teie Soundbar 700 ostuga ja võimaldab teil hallata kogu meelelahutust ühe nupuvajutusega. See sisaldab kuut eelseadistust ja puldil süttivad ainult sellel hetkel vajalikud nupud, mis muudab oma lemmikute leidmise veelgi lihtsamaks.

 

Kui te kuulate muusikat Bose Soundbarist 700-st, kuulete täiuslikku heli. Kuid lisage oma soundbarile juhtmevaba bassimoodul 700 ja te lihtsalt ei kuule bassi, vaid ka tunnete seda!

Juhtmevaba bassi moodul 700 on loodud spetsiaalselt Bose Soundbar 700-le. Tegemist on parima Acoustimass® mooduliga, mida Bose on kunagi loonud. See ühendub juhtmevabalt Teie soundbar kõlariga ning pakub veelgi täiuslikumat kodukino elamust. Juhtmevaba mooduli saab paigutada soundbar kõlarist kuni 9 meetri kaugusele.

 

See bassimoodul vastab kõige kõrgematele standarditele ka disaini osas. Pealispinnad on kaetud kõrgkvaliteetse klaasiga, mis muudab toote stiilseks ning pilkupüüdvaks. Koos Soundbariga moodustab see täiusliku komplekti. Tänu hinnalisele välimusele on tooted 2017.aastal pärjatud tuntud Red Dot disainiauhinnaga. Suurepärane disain aitab sobitada tooteid ka kõige nõudlikuma kliendi koju.

 

Design and sound iconPILKUPÜÜDEV DISAIN

Apple AirPlay 2 iconAPPLE AIRPLAY2

Wi-Fi and Bluetooth iconWI-FI® JA BLUETOOTH® ÜHENDUS

Remote iconUNIVERSAALNE PULT

ADAPTiQ iconADAPTIQ AUDIO KALIBREERIMINE

App iconBOSE MUSIC APP

Connectivity iconHDMI ™ ARC ÜHENDUS

Remote iconUNIVERSAALNE PULT

Voice assistants’ iconHÄÄLKÄSKLUSED

Bass module and speakers iconLISAVARUSTUSENA SAADAVAL BASSIMOODUL JA SURROUND-KÕLARID

 

Soundbari mõõdud on 97.8 cm x 5.72 cm x 10.8 cm, kaal 4.76 kg

Bassimooduli mõõdud 29.5 cm x 29.5 cm x 32.5 cm, kaal 13.6 kg

 

Komplekti kuulub:

Bose Soundbar 700, Universaalpult, 4 AA patarid, puhastuslapp, ADAPTiQ komplekt, optiline kaabel, HDMI kaabel, voolujuhe.

Bassimoodul 700, voolujuhe.

 

Saadame tooteid vaid Omniva kullerteenusega.

 

Omavahel on võimalik kombineerida ka erinevaid Bose 700 ja 500 seeria soundbare, bassimooduleid ja surround kõlareid, samuti saab kokku panna sobiva komplekti erinevat värvi toodetest. küsi pakkumist info@tedra.ee
 
 

Soovid vaadata telerit teisi häirimata?

 

Bose SimpleSync tehnoloogia abil on see nüüd võimalik. Ühendage oma Bose HP700 mürasummutavad kõrvaklapid Soundbar 500 või 700-ga ja saate personaalse TV vaatamise kogemuse teisi häirimata. Viivituseta heli ja täielik helikontroll teevad nüüd teleri vaatamise eriti nauditavaks.

 

Tutvustame uut Bose Smart Home perekonda, kuhu kuuluvad uued Soundbar 500 ja Soundbar 700 ning Home Speakers 500, 300 ja Portable Home Speaker kõlarid. Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi uue Bose Music App rakenduse. Vii oma meelelahutus täiesti uuele tasemele. Kõiki uusi tooteid ühendab ka esmaklassiline disain ja loomulikult Bose täiusele püüdlev heli.

 

Bose Music app logo

 

 

Kokkusobivad tooted

Bose surround kõlarid 700
549.95 €
Bose surround kõlarid
349.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...