Bose Home Speaker 300 ja 500

must
Laos
hõbe
Tellimisel
659.90 €
609.00 €
Kogus:
Värv:

Tutvustame uut Bose Smart Home perekonda, kuhu kuuluvad uued Soundbar 500 ja Soundbar 700 ning Home Speakers 300 ja 500 kõlarid. Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi uue Bose Music App rakenduse. Vii oma meelelahutus täiesti uuele tasemele. Kõiki uusi tooteid ühendab ka esmaklassiline disain ja loomulikult Bose täiusele püüdlev heli.

Bose Smart Home 300 ja 500 kõlarid on väiksed, kompaktsed ja toovad sinu koju kogu ruumi täitva täiusliku stereoheli. Need väikesed kõlarid suudavad pakkuda parimat heli, kui mistahes teised selles suuruses kõlarid. 360° ruumitäitev heli tagab erilise muusikanaudingu ka nõudlikumale kuulajale. Lisaks sisseehitatud abilistele Google Assistant ja Alexa, on sinu muusikasoovid vaid päringu kaugusel.

 

Muusika kuulamiseks on teil nüüd palju võimalusi. Kasutage Wifi võrgu kaudu muusikateenuseid nagu Spotify® või Amazon Music ja seda vaid ühe nupuvajutusega. Või ühendage kõlar oma nutisedmega ja kuulake Bluetoothi kaudu oma playliste.

 

Täiuslik disain, nii seest ja väljast.  Bose Home Speaker kõlarid on niisama stiilsed, kui hästi need kõlavad. Elegantne alumiiniumkorpus tagab kõlarile rafineeritud välimuse, mis sobitub suurepäraselt iga interjööriga.

 

 

KOGU RUUMI TÄITEV STEREOHELI

 

KONTROLLI SEADET NUPPUDE või APPi KAUDU

 

KUUS EELSEADISTATAVAT NUPPU

 

WI-FI® JA BLUETOOTH® ÜHENDUS

 

BOSE MUSIC APP

 

Soeta nüüd omale komplektina 2 kõlarit ja naudi muusikat mitmes erinevas ruumis.

 

Kui aga soovid oma kodust muusikanaudingut veelgi laiendada, liida süsteemi ka Soundbar 500 või Soundbar 700.

 
   ...