Bose Portable Home Speaker

Bose Portable Home Speaker

must
Tellimisel
829393-2100
hõbe
Tellimisel
829393-2300
419.95 €
Kogus:
Värv:

 Nutikas. Võimas. Kaasaskantav.


Tutvutame meie kõige mitmekülgsemat kõlarit. Kõikjal, kus on Wi-Fi®, juhtige kõlarit Bose Music Appi kaudu.

Võttes kõlari kaasa, saate muusikat kuulata kõikjal Bluetoothi® kaudu.
Ja pole vahet, kus te muusikat kuulate, heli kvaliteet on ikka hämmastavalt hea.

Bose kõige võimekam nutikõlar ühendab endas kõik parimad omadused. Selles kõlaris on ühendatud Wi-fi-ga kodukõlar ja kaasaskantav akuga kõlar.

 

Spacious sound icon360° heli, võimas bass                              Apple AirPlay 2 icon     Apple Airplay2

Water resistance iconvastupidav, veekindel disain                        Wi-Fi and Bluetooth icon Wi-Fi ja Bluetooth ühendus

Battery iconaku kestvus kuni 12 tundi                         Multi-room icon     multiroom võimalused

 

Wi-Fi ühenduse kaudu saate seda kodus juhtida läbi Bose Music appi, mis võimaldab kuulata nii interneti raadioid, oma playliste. Kõlarit on kerge liigutada kodus sobivasse kohta. Sisseehtatud aku võimaldab aga kõlari ka kõikjale kaasa võtta. Bluetooth ühendus anna võimalus kuulata oma lemmikmuusikat kõikjal, kus soovite. 

 

Kuula heli. Tunne erinevust.

Nagu ka Bose Soundlink Revolve II ja Revolve+ II kõlarid, on ka Bose Portable Home speaker loodud edastama selget ja kvaliteetset heli kõigis suundades. Aga veelgi enam on selles kõlaris bassi ja võimekust.

See on teie kodu kõlar, nautimaks mahedat lõõgastavat muusikat, aga kuulub kindlasti ka iga peo keskele, pakkudes kõiki ümbritsevat võimast heli.

 

Lisana on võimalus soetada kõlarile ka laadimisalus, mis on nagu kõlari "kodu". Hoiab teie kõlari alati laetuna, et vajadusel kõlar välja kaasa haarata. Kodus muusikat kuulates saab aga kõlar samal ajal laadida.

 

Kontrolli ja juhi oma kõlarit Bose Music Appi kaudu.

Bose Music app logo

Toode kuulub Bose Smart Home toodete perekonda, kuhu kuuluvad Bose Soundbarid, Home Speaker 500 ja Portable Home Speaker kõlarid

Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi Bose Music App rakenduse ning liita need kõik ühtseks multiroom süsteemiks, mis katab kogu teie kodu.

Kokkusobivad tooted

Bose Portable Home Speaker laadimisalus
24.95 €
29.95 €
   ...