UUS! Bose Smart Soundbar 900

UUS! Bose Smart Soundbar 900

must
Laos
863350-2100
valge
Laos
863350-2200
999.95 €
Kogus:
Värv:

Tere tulemast, uus Dolby Atmosega Bose Smart Soundbar 900!

Nüüd on ühes soundbar’is Dolby ja Bose eksklusiivsed tehnoloogiad, mis toovad elust suurema heli sinuni kõikjalt. Vasakult. Paremalt. Isegi ülevalt. Et tunneksid ka kodus tõelist kinolaadset elamust.

 

Sound icon    Kinolaadne helielamus                    Microphone icon   Alexa ja Google Assistant

Dolby Atmos icon     Dolby Atmos® tugi                         Wi-Fi icon   Ühildub Bose Smart Home kõlaritega 

Connectivity icon     HDMI® eARC ja optiline ühendus App icon   Juhtimine Bose Music App kaudu

Voice bubble icon     VOICE4VIDEO ™ tehnoloogia          Speaker icon  Bassi- ja surround kõlarite lisamise võimalus

 

 

Esmaklassiline tehnoloogia kaunis kestas.

Vaatamata vapustavale välimusele on selle esmaklassilise Dolby Atmosega soundbari see olev tehnoloogia tõeliselt hämmastav. Üheksa kõlarit on väga täpselt korpuses paigutatud, sealhulgas kaks ülespoole suunatud. Tänu patenteeritud PhaseGuide tehnoloogiale suudab Soundbar 900 edastada mitmesuunalist heli teie ruumi eri piirkondadesse. See loob tunde, et heli tuleb kohtadest, kus kõlareid füüsiliselt ei olegi.

 

Dolby Atmos icon

SUPPORTS DOLBY ATMOS®

 

Kino heli. Kodus.

Mis on Dolby Atmos® täpsemalt? See on tehnoloogia, mis võimaldab esinejatel ja sisuloojatel paigutada iga hääle, instrumendi või heli oma kohale, luues nii enneolematu ruumikogemuse reaalsete üldefektidega. Olete selle kõige keskel oma elutoas ja naudite koduse meelelahtuse tipphetki.

Kui Dolby Atmose sisu puudub, võtab Bose TrueSpace tehnoloogia vertikaalse kogemuse üle,  signaale segades ja laekõlareid lisamata, luues sama kaasahaarava helielamuse.

 

Rohkem muusikat. Rohkemates tubades.

WiFi, Bluetooth, sisseehitatud Chromecast, Apple AirPlay2 ja Spotify Connect annavad võimaluse kuulata juhtmevabalt kõiki oma lemmikanaleid. Kui see on teie mobiilses seadmes olemas, saate seda ka Soundbar900 kaudu kuulata. Veelgi enam, teie nutikat soundbari saab ühendada ka mistahes teise Bose Smart Home seeria tootega, luues nii sujuva helikogemuse kogu teie kodus.

 

SimpleSync ™

Valitud Bose kõlarite- ja kõrvaklappidega ühenduse loomise muudab lihtsamaks ja sujuvamaks Bose SimpleSync™ tehnoloogia. Täpsemalt saab lugeda siit.

 

Soovite oma helielamust veelgi kõrgemale tasemele viia?

Te ei usu, mida Soundbar 900 üksi suudab. Kui olete aga valmis veelgi enamaks, saate liita on Soundbariga Bose bassimooduli või surround kõlarid.

 

 

 

Kokkusobivad tooted

Bose Bassimoodul 700
899.95 €
Bose Bassimoodul 500
499.95 €
Bose surround kõlarid 700
599.95 €
Bose surround kõlarid
399.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...