UUS! Bose Smart Soundbar 600

UUS! Bose Smart Soundbar 600

must
Laos
873973-2100
549.95 €
489.95 €
Kogus:
Värv:

Täiuslik helielamus. Kõige ja kõigi jaoks.

Kui filmid, telesaated ja muusika on teie kirg, siis ei taha te neid lihtsalt vaadata. Heli kvaliteet on seal juures väga oluline ja just seda pakub uus Bose Smart Soundbar 600 koos Dolby Atmose ja Bose patenteeritud tehnoloogiatega. Lisage oma meelelahutusele kaasahaarav helielamus.

 Dolby Atmos icon   Dolby Atmos® tugi                               

Wi-Fi icon     Ühildub Bose Smart Home kõlaritega 

Connectivity icon    HDMI® eARC ja optiline ühendus     

App icon     Juhtimine Bose Music App kaudu

Voice bubble icon     VOICE4VIDEO ™ tehnoloogia              

Speaker icon     Bassi- ja surround kõlarite lisamise võimalus

 

 

Esmaklassiline tehnoloogia.

See väike soundbar peidab endas Bose patenteeritud tehnoloogiat, mis vaatamata on väikesele kestale suudab edastada hämmastavat võimast ruumitäitvat heli.

 

Dolby Atmos icon

SUPPORTS DOLBY ATMOS®

 

Kino heli. Kodus.

Mis on Dolby Atmos® täpsemalt? See on tehnoloogia, mis võimaldab esinejatel ja sisuloojatel paigutada iga hääle, instrumendi või heli oma kohale, luues nii enneolematu ruumikogemuse reaalsete üldefektidega. Olete selle kõige keskel oma elutoas ja naudite koduse meelelahtuse tipphetki.

Kui Dolby Atmose sisu puudub, võtab Bose TrueSpace tehnoloogia vertikaalse kogemuse üle,  signaale segades ja laekõlareid lisamata, luues sama kaasahaarava helielamuse.

 

Rohkem muusikat. Rohkemates tubades.

WiFi, Bluetooth, Apple AirPlay2 ja Spotify Connect annavad võimaluse kuulata juhtmevabalt kõiki oma lemmikanaleid. Kui see on teie mobiilses seadmes olemas, saate seda ka Soundbar 600 kaudu kuulata. Veelgi enam, teie nutikat soundbari saab ühendada ka mistahes teise Bose Smart Home seeria tootega, luues nii sujuva helikogemuse kogu teie kodus.

 

SimpleSync ™

Valitud Bose kõlarite- ja kõrvaklappidega ühenduse loomise muudab lihtsamaks ja sujuvamaks Bose SimpleSync™ tehnoloogia. Täpsemalt saab lugeda siit.

 

Soovite oma helielamust veelgi kõrgemale tasemele viia?

Te ei usu, mida Soundbar 600 üksi suudab. Kui olete aga valmis veelgi enamaks, saate liita on Soundbariga Bose bassimooduli või surround kõlarid.

 

Bose Music rakendus

Lihtsustab toote kasutamise alustamist ja tutvustab teile kõiki toote kasutusvõimalusi.

Download on the App Store

Toode kuulub Bose Smart Home toodete perekonda, kuhu kuuluvad Bose Soundbarid, Home Speaker 500 ja Portable Home Speaker kõlarid

Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi Bose Music App rakenduse ning liita need kõik ühtseks multiroom süsteemiks, mis katab kogu teie kodu. 

Kokkusobivad tooted

Bose Bassimoodul 700
899.95 €
Bose Bassimoodul 500
499.95 €
Bose surround kõlarid
259.95 €
399.95 €
Bose surround kõlarid 700
529.00 €
599.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...