Bose Wave® soundtouch® IV muusikasüsteem

must
Tellimisel
valge
Laos
hõbe
Tellimisel
699.95 €
Kogus:
Värv:

WAVE® soundtouch® muusikasüsteem on Bose® uusim Wave muusikasüsteem, mis peidab endas CD mängijat, DAB/FM/AM raadiot ning uudset Soundtouch tehnoloogiat, tänu millele on võimalik striimida muusikat otse internetist, kuulata laule oma lemmikseadmest või internetiraadiost. Vajalik vaid Wi-Fi võrgu olemasolu ning tasuta rakenduse SoundTouch® allalaadimine.

   

 

WAVE® muusikasüsteem võimaldab nautida detailset ja loomulikku heli. Selles seadmes on BOSE insenerid ühendanud ainulaadse lainejuhi tehnoloogia teiste BOSE® tehnoloogiatega ning tulemuseks on ülimalt kvaliteetne heli. Pole vahet, kas kuulate vaikselt või valjult – muusika kõlab ikka sama selgelt ja nüansirikkalt.

WAVE® muusikasüsteem suudab taasluua ühe pool-oktaavi võrra madalamaid noote ning tekitada veelgi selgemat heli kui eelmiste põlvkondade WAVE® raadio/CD. Nautides sügavaid toone ja elulähedasemat kõla, võid tunda nagu istuksid alati esireas.

Oma mitmeid auhindu võitnud eelkäijast on WAVE® muusikasüsteem mitmes osa erinev. Uuel muusikasüsteemil puuduvad täielikult nupud, CD-mängija on ilma sahtlita ning kogu süsteem on juhitav väikese krediitkaardi suuruse kaugjuhtimispuldiga. Lisaks on võimalik äratust edasi lükata lihtsalt seadet puudutades. Süsteemi on sisse ehitatud nii CD mängija, DAB/AM/FM raadio, võimendi kui ka kõlarid. Seadmel on suur valgustatud ekraan, kus kuvatakse kuulatava muusikaga seonduv informatsioon.

Tänu lisasisendile saab WAVE® muusika süsteemi ühendada ka TV, VCR, DVD mängija või arvutiga. Samuti saab seadmega ühendada kõrvaklapid.

   ...