Bose TV kõlar

Bose TV kõlar

must
Laos
838309-2100
299.95 €
Kogus:
Värv:

 

Kuula on telerit parema heliga.

 

Bose uus TV kõlar lihtne lahendus parandada oma teleri heli. See väike, kuid võimas kõlar tagab sinu telerile selge, tasakaalustatud ja loomuliku helielamuse, parandab dialoogi kvaliteeti ja bassi.

TV icontäiustab TV heli              

Dialogue iconselgem dialoog

Connection iconlihtne ühendada              

Bluetooth® iconBluetooth ühendus

Remote control iconkomplektis pult               

Bass iconvõimalik lisada Bose bassimoodul

 

 

Lihtne seadistada.

Bose TV kõlar on disainitud lihtsalt kasutatavaks. Ühenda oma teler kõlariga kaasasoleva optilise kaabliga (või eraldi müüdava HDMI kaabli abil) ja kõlari lahtipakkimisest kuni kuulamiseni kulub vaid mõni minut. HDMI-CEC abil saate kasutada oma olemasolevat TV pulti ka kõlari heli reguleerimiseks. Nii ei pea ka kõlarit eraldi puldist sisse ja välja lülitama, vaid seda saab teha automaatselt koos teleri lülitamisega.

 

 

Lihtne kasutada.

Bose TV Speaker remote control

Bluetooth® iconBluetooth ühendus võimaldab kuulata kõike mida soovite ja millal soovite. Kõlari ühendamiseks oma seadmega, on vaja vaid vajutada Bluetooth nuppu puldil ja kõlar ongi muusika edastamiseks valmis.

  Bass button   Vaatamata oma väikestele mõõtudele pakub see kõlar üllatavalt rikkalikku ja sügavat heli. Kui soovite aga veelgi bassi lisada, saab seda teha puldil oleva Bass nuppu abil.

Dialogue iconDialoogirežiimi saate kasutada puldil oleva Dialogue Mode nupu abil. See lubab teie kõlaril analüüsida seda, mida vaatate ning muudab iga dialoogi paremini mõistetavaks ja iga sõna selgemini kuuldavaks.

 

 

Laienda oma süsteemi.

Kui soovite aga nautida veelgi enam bassi ja oma süsteemi laiendada, siis saate lisada kõlarile Bose Bassi mooduli 500 või 700. See tagab teile kinokvaliteediga bassi. Bassimooduli lisamiseks on vajalik soetada ka Bose TV kõlari ühenduskaabel.

 

 

Saadame toodet vaid kulleriga, kuna pakendi mõõtmed on pakiautomaadi lubatud piiridest suuremad.

 

Kokkusobivad tooted

Bose Bassimoodul 500
499.95 €
Bose Bassimoodul 700
899.95 €
Bose TV kõlari ühenduskaabel
9.95 €
Soundbari seinakinnitus
40.00 €
   ...