Bose Sleepbuds II uneklapid

Bose Sleepbuds II uneklapid

valge
Laos
841013-0010
269.95 €
Kogus:
Värv:

 

UUS!  Nüüd on müügile saabunud uus Bose Sleepbuds II uneklappide mudel.

Igapäevane stress. Norskamine. Lärmakad naabrid. On palju erinevaid faktoreid, mis hoiab sind ärkvel ja ei luba soovitud ajal uinuda. Tutvustame uusi Bose Sleepbuds II uneklappe. Need imetillukesed ja mugavad klapid aitavad sul uinuda ja end välja puhata.

 

Bose Sleep app icon

Koos Bose Sleep-App’iga pakuvad need klapid laia valikut lõõgastavaid helisid, mis aitavad teil ainuda ja magada. Bose müra blokeeriv tehnoloogia jätab und häirivad helid tahaplaanile ja aitab kogu öö rahulikult magada. Bose Sleep-App toob teieni 50 erinevat heli. Nende hulgast leiab nii lõõgastavaid kui müra blokeerivaid helisid. App võimaldab seadistada klapid just vastavalt teie vajadusele ja klappidesse on sisse ehitatud ka personaalne äratus.

 

Clipboard iconkasutajate poolt testitud unetehnoloogia

Noise masking icon soovimatu müra blokeerimine

Eartip iconmugav ja turvaline

App iconBose Sleep App

Sound library iconHelide kogu

 

 

Bose helikogus on 40 erinevat heli:

Noise-masking iconMüra blokeerivad helid aitavad kogu öö rahlikult magada, sest häirivad helid nagu norskamine, linnamüra jms on blokeeritud.

Tranquility iconLõõgastavad toonid ja keskkonnad on disainitud, et luua sinu meeles ja kehas rahu, et saaksite kiiremini uinuda.

Nature iconRahustavad helid loodusest ja mujalt aitavad luuga lõõgastava oleku, et sinu keha saaks kogu öö rahulikku und nautida.

 

 

Clipboard iconON KLIINILISELT TÕESTATUD, ET BOSE UNETEHNOLOOGIA AITAB KIIREMINI MAGAMA JÄÄDA.

 

Bose poolt läbi viidud uneuuringus osalesid Colorado Ülikooli Anschutzi meditsiinilinnak ja UCHealth CARE innovatsioonikeskus.

Ear iconKõik osalejad kinnitasid, et müra, sealhulgas norskamine ja linnamüra on tõhusalt blokeeritud.

Bed icon76% osalejatest leidis, et magama jäämine oli lihtsam.

Improved quality icon8 osalejat 10-st teatas, et nende üldine unekvaliteet on paranenud.

 

 

Uue põlvkonna Bose Sleepbuds II on palju enamat kui vaid versiooniuuendus. See toode justkui teab, kuidas me kogeme und ja mida sel ajal tunneme. Oleme arvestanud uut mudelit luues meie eelmise põlvkonna kasutajate mõtete ja arvamustega. Need inimesed, kes kogesid eelmist mudelit kasutades head ja kosutavat und, on oodanud pikisilmi uue versiooni saabumist. Tänu paljudele klientidele, kes jätsid meile oma tagasiset eelmise toote kasutamise kohta, jagasid meiega oma muresid ja probleeme, olemegi jõudnud tänaseks uue Sleepbuds II mudelini.

Väiksemadki detailid ja nüansid on uut mudelit luues hoolega läbi mõeldud ja katsetatud, sest meie klientide arvamus on kõige olulisem. Iga kasutajatestiga soovisime olla veendunud, et just seda toodet soovivad meie kliendid kasutada oma une kvaliteedi parandamiseks. Meie eesmärk uue toote loomisel ei olnud vaid eelmise mudeli vigade parandamine, vaid meie siiras soov oli luua veelgi täiuslikum toode. Loodame, et uus toode vastab teie ootustele ja enamgi veel… Soovime teile rahulikke öid ja lõõgastavat und.

 

Mõõdud ja kaal:

Kõrvaklapid: 2.49 x 2.79 x 1.27 cm (2.27 g/tk)

Karp: 2.74 x 7.69 x 7.69 cm (111.41 g)

 

Aku kestvus:

Klappide laadimisaeg: kuni 6 tundi

Aku kestvus: täislaetuna kuni 10 tundi

Laadimiskarbi laadimisaeg kuni 3 tundi

 

Bluetooth

Raadius kuni 9 m

Versioon 5.0

 

Komplekti kuulub:

Bose sleepbud II kõrvaklapid

Laadimiskarp

3 paari StayHear+ Sleep otsikuid (S/M/L)

USB kaabel

 

   ...