BLOGI - Selged dialoogid ja rikkalik heli – tänu TV kõlarile on lemmiksaadete vaatamine tõeline rõõm!

BLOGI

Selged dialoogid ja rikkalik heli – tänu TV kõlarile on lemmiksaadete vaatamine tõeline rõõm!

11.12.2020

Nüüdisajal hindab üha rohkem inimesi võimalust vaadata telekat maksimaalselt hea heliga – ammu on möödas ajad, mil sahiseva teleri nuppu tuli kruttida, et juttu üldse normaalselt kuulda oleks.

On üldteada tuntud tõde, et kui akustika on hea, siis on teleka vaatamisest saadav elamus ka kordades parem. Just seetõttu on maailma üks tuntuim helitehnikafirma Bose toonud turule uue TV kõlari. Vaatamata väikesele mõõdule pakub see rikkalikku ja sügavat heli.

Bose kasutab oma TV kõlari puhul reklaamlauset Hear your TV better ehk kuula oma telerit paremini. Kaasajal on telerid muutunud väga õhukeseks, mistõttu ei mahu sinna paraku enam kvaliteetsed kõlarid. Siinkohal tulebki appi Bose TV kõlar, mis võimaldab saada telerist tõelise helielamuse. Filmide ja saadete dialoogid muutuvad selgeks ja arusaadavaks ning muusika kuulamise eriti nauditavaks. TV kõlar on ideaalne inimesele, kelle jaoks on oluline selge ja loomulik heli. 

Bose TV kõlar on lisaks oma kvaliteedile ka lihtsalt seadistatav, kuna kõlar ei vaja Wifi võrku ega Bluetoothi. TV kõlar tuleb vaid ühendada kaasasoleva optilise kaabliga (või eraldi müüdava HDMI kaabli abil) ning kõlari lahtipakkimisest kuni kuulamiseni kulub vaid mõni minut. TV kõlari kasutamisega saab hakkama igaüks, sest kasutusmugavus ja lihtsus on selle kõlari olulisemad märksõnad.

Bose TV kõlari plussid algavad juba tema välimusega. Kõlar näeb välja tõeliselt minimalistlik, kuid samas stiilne. Niisiis sobib see kenasti igasse elutuppa, magamistuppa, kabinetti ja miks mitte ka kööki.

TV kõlari heli on võimalik veelgi täiustada, lisades kõlarile spetsiaalse kaabli abil Bose Bassikõlari.

Soovides aga ekstravinget filmi-või muusikaelamust nautida, soeta Bose Soundbar või suurem Lifestyle kodukinosüsteem. Bose toodetest on väga populaarsed ka kaasaskantavad kõlarid ja kõrvaklapid.

Vaata täpsemalt SIIT!

   ...